צריכה מצגת לבר מצווה? הגעת לכתובת הנכונה!

כאן תמצאי מצגות לבר מצווה מקוריות, מיוחדות ומרגשות.

מבחר ענק של דוגמאות, הזמיני עכשיו את המצגת שלך

מצגות לבחירה

Image by Jason Leung

תשובות לשאלות נפוצות

האם אפשר לשלוח את חומרי הגלם בוואטסאפ?


לא נוכל לקבל חומרים למצגת דרך וואטסאפ מכיוון שהתמונות צריכות להגיע ממסופרות וברצף, בנוסף תמונות שנשלחות בוואטסאפ עוברות קימפרוס וזה פוגע באיכות שלהן.
מה האורך של מצגת לבר מצווה?


רוב המצגות באתר באורך 3:00 - 4:30 דקות. לטעמנו מצגת צריכה להיות קצרה ועניינית, לכן הפורמט שלנו לא בנוי לפי אורך או כמות תמונות, אלא כל מצגת והסגנון שלה. במידת הצורך תוכלי לשלב בין הדוגמאות השונות ולהאריך את המצגת שלך.
תוך כמה זמן ניתן להכין מצגת לבר מצווה?


אנו תמיד משתדלים להכין את המצגת בזמן הקצר ביותר, בדרך כלל זה לוקח שבועיים מיום שליחת חומרי הגלם. במידה ואפשרי, נסיים להכין את המצגת לפני, תלוי בזמינות.
כיצד תשלח אליי המצגת?


את המצגת תקבלי מאיתנו ישירות במייל עם קישור להורדה, במידה וקיימת דרישה לפורמטים נוספים, נוכל לייצא עבורך את המצגת בכל גרסה נוספת שתרצי.
במה שונות המצגות אינסטגרם וטיק טוק מדוגמאות אחרות?


לדוגמאות אינסטגרם סטורי וטיק טוק יש מבנה ייחודי המורכב מקטע קריינות עם תסריט שאת תדרשי לכתוב, ובחלק השני קליפ תמונות בהתאם לסגנון הדוגמה. למצגות האלו יש הנחיות שונות מאחרות, לקבלת פרטים, מומלץ ליצור איתנו קשר.
מה העלות של מצגת לבר מצווה?


למידע נוסף והצעת מחיר את מוזמנת ליצור עמנו קשר :)
מה החלק שלי בתהליך הכנת המצגת?


לאחר בחירת הדוגמה, נשלח אליך במייל תסריט מסודר עם דגשים והנחיות לשליחת החומרים. התמונות צריכות להגיע אלינו ממוספרות וברצף על מנת שנקבל אינדיקציה לגבי סדר הופעתן במצגת שבחרת. מעבר לסידור התמונות, כל הטקסטים בכל הדוגמאות ניתנים לבחירה ותוכלי לבחור בכל שיר אחר שתרצי עבור המצגת.
איך ניתן להעביר אליכם את התמונות?


ניתן לשלוח את חומרי הגלם באחד משרותי הענן של Dropbox או Google Drive, כמובן שאפשר לשלוח גם באמצעות אתרים המציעים שירות של שליחת קבצים גדולים כמו Jumbomail, Wetransfer ואחרים.
האם ניתן להוסיף למצגת סרטוני ברכות?


בוודאי, ניתן לשלב סרטוני ברכות או קטעי וידאו שונים, תוכלי לשלוח בוואטסאפ או במייל ואנו נערוך אותם לפי דרישה ובהתאם לדוגמה שנבחרה.
אני מעוניינת במצגת לבר מצווה, איך זה עובד?


באתר תמצאי מגוון רחב של מצגות לבחירה, תוכלי לבחור בכל דוגמה שתרצי ומכל קטגוריה של סוג אירוע. המצגות מחולקות לסוגי אירועים מטעמי נוחות והמחשה בלבד. אנו מציעים שתי אפשרויות להכנת מצגת: 1) בחירה של מצגת ממבחר הדוגמאות הקיימות באתר. 2) הרכבת המצגת מחלקים מהדוגמאות השונות. לכל מצגת יש סגנון ייחודי וחלקן מורכבות ממספר עיצובים, במידה ותרצי, ניתן לשלב בין הדוגמאות השונות.
למה דווקא כדאי להכין את המצגת בסטודיו שלכם?


בעשר השנים האחרונות הפקנו מצגות וקליפים לכל סוגי האירועים, את מוזמנת להציץ בעמוד ההמלצות שלנו וגם בגוגל עסקים בו קיבלנו דירוג גבוה על שירות אדיב ומקצועי. מעבר לכך, אנו מאמינים במתן יחס אישי עם שקיפות מלאה ומענה לכל דרישה ובקשה מצד הלקוח. ולא פחות חשוב... להפיק עבורכם מצגת במחיר משתלם והוגן.
מהי כמות התמונות במצגת?


מצגת מכילה 40 - 70 תמונות, אלא אם כן בוחרים להרכיב את המצגת משילובים וכמות התמונות משתנה בהתאם לבחירה שלכם.

הצעת מחיר למצגת

Thanks! Message sent.

לפרטים נוספים והצעת מחיר

חייגי אלינו או מלאי את הטופס ונחזור אליך תוך דקה!

050-6791352