צריכה מצגת ליום הולדת? הגעת לכתובת הנכונה!

כאן תמצאי מצגות ליום הולדת לגיל 40, 50, 60, 70, 80 ועוד.

מבחר ענק של דוגמאות, הזמיני עכשיו את המצגת שלך

מצגות לבחירה

Image by Jason Leung

תשובות לשאלות נפוצות

האם ניתן לשלוח אליכם את החומרים למצגת ב-WhatsApp?


קצת בעייתי... כפי שצויין קודם, התמונות צריכות להגיע ממוספרות על מנת שנוכל להבין את רצף הופעתן במצגת. שליחת התמונות בוואטסאפ לא מאפשרת סדר וארגון של חומרי הגלם. כנראה שהתמונות יאבדו גם מהאיכות שלהן מכיוון שהן עוברות תהליך של דחיסה בעת השליחה.
מהו האורך הממוצע של מצגת?


אנו מציעים מצגות קונספט ייחודיות בפורמט קצר וקולע. מצגת ליום הולדת ממוצעת נעה בין 3:00 - 4:30 דקות, תלוי בדוגמה שנבחרה. ניתן להאריך את המצגת ע"י הוספת תמונות לדוגמה (במידת האפשר) או באמצעות שילוב בין מצגות.
כמה זמן לוקח להכין מצגת ליום הולדת?


הפקת מצגת ממוצעת לוקחת כשבועיים מיום קבלת החומרים, ברוב המקרים המצגת מוכנה לפני. אנו מציעים גם שירות VIP של הכנת מצגת ליום הולדת תוך 48 שעות, השירות תלוי בזמינות.
כיצד אקבל את המצגת שתהיה מוכנה?


המצגת תשלח במייל באמצעות קישור להורדה, במידת הצורך נשלח גם גרסה של המצגת בוואטסאפ שתוכלו לשתף.
האם יש לכם דוגמאות נוספות של מצגות ליום הולדת?


כפי שצויין קודם, לכל מצגת יש סגנון ייחודי, באפשרותכם לבחור בכל דוגמה שתרצו. יתכן מצב שלמרות שאתם צריכים מצגת ליום הולדת, תמצאו עניין בעיצובים של מצגות לבר מצווה או לבת מצווה. אין זה אומר שסגנון הדוגמה יהיה בהכרח ילדותי, הכל עניין של טעם ובחיבור שלכם לעיצובים הקיימים במצגת.
כמה עולה הכנת מצגת ליום הולדת?


לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר להפקת מצגת, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח להפיק עבורכם מצגת ליום הולדת במחיר אטרקטיבי במיוחד :)
מהו תהליך העבודה בעריכת מצגת ליום הולדת?


לאחר בחירת המצגת או שילובים בין מצגות, מקבלים במייל פרטים מדוייקים לגבי כמות התמונות שהמצגת מכילה, ובנוסף מספר דגשים לגבי המצגת שנבחרה. על מנת שנוכל להבין את רצף הופעת התמונות במצגת יהיה עליך למספר את התמונות, כלומר לשנות את שמות הקבצים לרצף מספרי ולשלוח אותן למייל שלנו. כמובן שכל הטקסטים, השירים והתמונות ניתנים לבחירה בכל המצגות שמופיעות באתר.
כיצד ניתן לשלוח אליכם את החומרים?


שליחת החומרים נעשת באמצעות Jumbomail, Wetransfer, Dropbox, Google Drive או בכל שירות אחר המאפשר שליחה של קבצים גדולים.
האם ניתן לשלב סרטונים במצגת?


בוודאי, ניתן לשלב סרטונים, שימו לב שהמצגת מותאמת לשילוב של תמונות סטילס בלבד, לא ניתן להכיל את הסרטונים בתוך העיצובים של המצגת. השילוב של הסרטונים נעשה בשלב העריכה, והם נערכים בהתאם למבנה המצגת שנבחרה.
אני מעוניינת במצגת ליום הולדת, מה אתם מציעים?


אנו מציעים מבחר דוגמאות לבחירה המחולקות באתר לקטגוריות לסוגי אירועים שונים, יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה וכו'. החלוקה מטעמי נוחות והמחשה בלבד באפשרותך לבחור בכל דוגמה שתרצי. ניתן להפיק מצגת ליום הולדת בשתי דרכים: 1) לבחור באחת מהדוגמאות הקיימות באתר. 2) הרכבה של המצגת מחלקים שאהבת מהדוגמאות השונות. בצפייה בדוגמאות ניתן לראות שקיימות מצגות המורכבות משילובים שונים, כך שניתן לבחור חלק מסויים מדוגמה ולחבר אליה עיצוב של דוגמה אחרת שאהבת.
למה דווקא כדאי להפיק את המצגת בסטודיו שלכם?


EK-Studio פועל משנת 2011 כאשר הפקנו עד כה כמות אדירה של מצגות וקליפים לאירועים, הסטודיו שלנו מעסיק אנשי מקצוע שנושמים וחיים את עולם העיצוב והעריכה. מעבר לכך, אנו מבטיחים שתקבלו יחס אדיב ומקצועי וכמובן מצגת ליום הולדת במחיר ללא תחרות!
כמה תמונות מכילה דוגמה?


כמות התמונות משתנה בין הדוגמאות השונת, בדר"כ מצגת ממוצעת מכילה 70-40 תמונות, קיימות מספר מצגות שניתן להוסיף להן תמונות נוספות מעבר לקיים. באמצעות שילוב בין דוגמאות תוכלו להגדיל את כמות התמונות הכוללת במצגת שלכם.

הצעת מחיר למצגת

Thanks! Message sent.

לפרטים נוספים והצעת מחיר

חייגי אלינו או מלאי את הטופס ונחזור אליך תוך דקה!

050-6791352