top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות ליום נישואין לבעל

מחפשים ברכה ליום נישואין לבעל? הגעתם לכתובת הנכונה! כאן תמצאו ברכות מרגשות, מיוחדות ומקוריות ליום נישואים.

ברכות ליום נישואין לבעל - ברכה ליום נישואין לבעל

ברכה מרגשת ליום נישואין לבעל

בעלי היקר, אני מאמינה שלכל אדם יש את הזיווג שנועד לו משורש נשמתו. אני כל כך שמחה שזכיתי להכיר ולחיות לצד הזיווג שלי, האדם שמשלים אותי, שהופך אותי למאושרת באדם. אתה, שמכיל אותי, אוהב אותי ודואג לי, מבין אותי ללא מילים, הבן זוג והאדם המושלם ביותר לעבור איתו את המסע שנקרא החיים. מאחלת לנו את כל הטוב שבעולם, שנצמח ביחד, נגשים חלומות ונדע שהאהבה שלנו היא אהבה אמיתית שמנצחת כל אתגר ומכשול.


 

ברכה ליום נישואין לבעל מהתורה

"עד שמצאתי את שאהבה נפשי אחזתיו ולא ארפנו", בעלי האהוב, היום אנחנו חוגגים את יום הנישואין שלנו. מי כמוך עד כמה המסע שלנו היה ארוך וקשה עד שה' חיבר בינינו. אהובי, מאחלת לך עוד הרבה שנים טובות ומוצלחות ביחד, שנקים בית לתפארת, של לימוד תורה ומצוות, שנתפאר במשפחה המדהימה שנקים. מאחלת לשנינו להיות הסלע האיתן אחד עבור השנייה שנוכל להישען עליו בזמנים מאתגרים. אוהבת אותך לנצח יקר שלי.


יום נישואין שמח - יום נישואים שמח

ברכה ליום נישואין לבעל לשנה ראשונה

אהובי היקר, יום נישואין ראשון שאנו חוגגים ביחד. אני מלאת הודיה על הטוב שהכנסת לחיי, אוהבת אותך כל כך עד עמקי נשמתי. אתה הדבר הטוב ביותר שקרה לי בחיים, אני מרגישה כל כך מבורכת שאתה לצידי, שלווה, בטוחה, אהובה. אין לי ספק שגם אם היו אומרים לי לחכות חיים שלמים עד שתיכנס לחיי, הייתי עושה את זה. בעלי היקר, מאחלת לנו שכל שנה תהיה מוצלחת יותר מקודמתה ונגשים את כל הדברים שאנו רוצים להשיג, יום נישואים שמח!


 

ברכה ליום נישואין 25 לבעל

בעל אהוב שלי, היום אנחנו חוגגים 25 שנות נישואים כזוג נשוי, השנים חולפות, אנחנו צוברים המון חוויות אך האהבה שבינינו לא משתנה, היא נשארת איתנה וחזקה אל מול כל האתגרים שניצבים בפנינו. אנחנו, כצמד, כזוג, כשני אנשים שותפים למסע שנקרא "החיים", עובדים כל כך טוב ביחד, מכילים, מבינים ודואגים אחד לשנייה. אני מאחלת לשנינו שנמשיך בדרך שלנו לפזר אהבה בינינו ולכל הסובבים שלנו, ולגדל את ילדנו באושר ואהבה.


ברכה ליום נישואין לבעלי - ברכה ליום נישואין קצרה

ברכה ליום נישואין 50 לבעל

לבעל היקר שלי, חגיגות 50 שנות נישואין איתך מרגשות אותי ממש. האהבה שלנו רק גדלה ומתעצמת משנה לשנה, עברנו כל כך הרבה דברים יחד, הקמנו משפחה מדהימה וגדולה וכבשנו כל חלום שרק חלמנו עליו. אהובי, האדם הטוב ביותר שהכרתי מימי חיי, תודה על מי שאתה עבורי ועבור המשפחה, זכיתנו אחת בשנייה, זכינו להתעצב, להתבגר ולהזדקן יחדיו. אני אוהבת אותך אהבת נפש, מאחלת לנו להמשיך לחלום בגדול וליהנות מהחיים.


 

ברכה לבעל מיוחד ליום נישואין

לבעל המיוחד בעולם, היום אנחנו חוגגים יום נישואים, אנצל את הרגע הזה לציין עד כמה שאני אוהבת אותך. תודה על כל בוקר שאת ממלא את ליבי באהבה גדולה. תודה לך על כל ההכלה, ההקשבה והדאגה, אני מאושרת שאתה האדם שלצידי. הלוואי שכל השנים הבאות עלינו לטובה ילוו בהגשמת חלומות. אני אעשה הכל כדי שבכל יום ויום נצמח, נגדל ונתפתח ביחד, תודה על כל הרגעים היפים והמאושרים שלנו.


ברכה לחתונת הכסף - ברכה ליום נישואין 25
ברכה לחתונת הכסף - 25 שנות נישואים

יום נישואין שמח בעלי

יום נישואין שמח בעלי היקר, היום אנחנו מציינים את היום החשוב שלנו. היום שבו הפכנו לאחד והתחלנו את הדרך המשותפת שלנו בחיים לבניית משפחה. השנים לצידך הן שנים מדהימות, אני לומדת ממך בכל יום ויום איך להיות יותר מכילה, סובלנית, הגרסה הטובה ביותר של עצמי. מאושרת על כך שאתה האדם שלצידי, האוזן הקשבת, הכתף התומכת, האדם שגורם לי להרגיש הכי מיוחדת ביקום. תודה עלייך, מאחלת לנו עוד המון שנים מאושרות ביחד.


 

ברכה ליום נישואין לבעל אהוב

אומרים שלכל אדם יש את החצי שלו, האדם שמשלים אותו באופן כמעט מושלם. בעלי האהוב, אני זכיתי שאתה הוא האדם הזה, האדם שמשלים, מכיל, אוהב ומכבד אותי. האהבה שיש בינינו ממלאת לי את הלב באושר גדול, מאחלת לנו שנמשיך לאהוב לעד. מקווה להקים יחד איתך משפחה מדהימה וגדולה ושביום הנישואים הבא שלנו נחבק גם תינוק קטן ומתוק כמו שאנחנו כל כך מייחלים לו.


ברכה ליום נישואין - כרטיס ברכה ליום נישואין

ברכה מצחיקה ליום נישואין לבעל

בעל יקר, בעל אהוב, אין כמוך בעולם, אין כמוך ביקום. תמיד דואג לנקות אחרייך, לקפל את הכביסות ולעזור במטלות. לא היית מוצאת בעל מפנק ואוהב כמו שאתה גם אם הייתי טסה לירח וחוזרת חזרה. בכל יום אתה ממלא את הלב באהבה, דואג למשפחה ומפרגן לי בשופינג מפנק כשאני צריכה. אוהב אותך כל כך אהוב שלי, ולא מחליפה אותך בשום עוד הון שבעולם.

יום נישואין שמח בעלי המדהים!


 

ברכה לבעלי ליום נישואים

יום נישואים הוא יום מיוחד כל כך, אנחנו, שאוהבים כל כך אחד את השנייה, ובשבילנו כל יום זה יום של אהבה אמיתית, חוגגים היום את היום המרגש שלנו. היום שציינו באופן רשמי ומול כל הקרובים שלנו את האהבה שלנו. אני מאחלת לנו שנמשיך בדרך שלנו לכבוש את כל המטרות שאנו מציבים לעצמנו, שנדע להכיל את האחר, לאהוב ולדאוג ללא תנאים. אני אוהבת אותך אהובי שלי, יום נישואים שמח!


ברכה לבעל ליום נישואין - יום נישואין שמח בעלי
ברכה לבעל ליום נישואין

משפטים וברכות קצרות ליום נישואין לבעל

בעלי אהוב, תודה שאתה שלי, מכיל אותי ואוהב אותי, אהבה שאינה תלויה בדבר.

האהבה שבינינו היא אהבה נצחית, טהורה, אחת ויחידה, אוהבת אותך לעד.

אהובי היקר, מאחלת לנו עוד המון שנים של אהבה והגשמת חלומות יחד.

בעלי המדהים, תודה על המשפחה המהממת שהקמנו יחד, אוהבת אותך.

יום נישואין שמח בעלי היקר והמדהים, אין זיווג מדויק יותר ממה שיש בינינו.


ברכה לחתונת הזהב לבעל - ברכה ליום נישואים 50
ברכה ל-50 שנות נישואין


טיפים לכתיבת ברכה ליום נישואים לבעל

  • ציינו את מספר השנים שאתם חוגגים יחד כזוג נשוי בברכה שכתבתן.

  • ספרו לבעל שלכן עד כמה הוא משמעותי בחייכם ואיך הוא משפיע עליכן.

  • הוסיפו בברכה איזו מטרה חשובה של שניכם לעתיד המשותף יחד.הברכות והמשפטים נכתבו על ידי:


נטלי כהן

קופירייטרית ומחברת הספר ״שובר שגרה״. אחת מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio, מתמחה בכתיבת ברכות מקוריות ויצירתיות, בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה יוצרת ובעיקר כזו שמבטאת רגש, ונכתבת מזווית אישית ומותאמת עבור מקבל הברכה.לעוד ברכות ליום נישואין, כרטיסי ברכה ומשפטים לחצו כאן

6,662 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page