top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות ליום הולדת 65

מחפשים ברכה ליום הולדת 65? הגעתם לכתובת הנכונה! כאן תמצאו ברכות מרגשות, מיוחדות ומקוריות לגיל 65.

ברכה ליום הולדת 65

ברכה ליום הולדת 65 לאמא

אמא אהובה שלי, היום את חוגגת יום הולדת 65! אני מאחלת לך מכל ליבי את כל השמחה והאושר שקיימים בעולם הזה, שתהיי בריאה, אהובה ואישה מדהימה עבור כולנו. אני גאה שאת האמא שלי, המודל לחיקוי שלי, הכתף התומכת והאוזן הקשבת. אני מקווה שאני מסבה לך גאווה ונחת, שתדעי שאני כאן תמיד עבורך כמו שאת עבורי. הלוואי והמשך חייך יהיו מלווים בחוויות והנאות, הגשמות חלומות והרבה הרפתקאות ושמחות. שיהיה יום הולדת שמח, לך, היקרה מכל.


 

ברכה ליום הולדת 65 לאבא

אבא, גיל 65 הגיע, והיום אנחנו חוגגים לך כמו שמגיע לך! יום הולדת עם אירוע מרגש וגדול עם כל האהובים והקרובים שלך. אנחנו מאחלים לך שתמיד תהיה האדם המדהים שאתה. אין מילים שיתארו ויסבירו כמה אתה משמעותי בחיים של כולנו, כמה אתה נותן לנו כוח בכל יום לקום ולכבוש כל פסגה שנרצה. הלוואי שתזכה בבריאות, אושר, שמחה, נחת ואהבה גדולה שתמלא לך את הלב בכל יום. אוהבים אותך מאוד, שיהיה הרבה מזל טוב אהוב ויקר שלנו!


יום הולדת 65 שמח

ברכה ליום הולדת 65 לסבתא

סבתא מהממת שלי, היום את בת 65, המון מזל טוב עד 120, בריאות, אושר, שמחה, הגשמה עצמית ואהבה גדולה. מאחלת לך שתהיי הסבתא הכי מיוחדת וקולית כמו שאת, דואגת תמיד לנכדיה, לילדיה ולכל הקרובים שלה. שתמיד תזכי ליהנות מהחיים, לצבור חוויות ולמלא את הלב באושר ונחת. אני חושבת שאת מעוררת השראה עבור רבים בגלל סיפור החיים שלך, בגלל העוצמה שיש בך והעבודה הקשה שמלווה אותך בכל רגע. שיהיה יום הולדת 65 שמח ומהנה, אוהבת עד אין סוף.


 

ברכה ליום הולדת 65 לסבא

יש ימים בחיים שמרגשים יותר מאחרים, והיום סבא, זהו יום מרגש ביותר, היום אתה בן 65. סבא יקר שלי, אני אוהב אותך מאוד, אתה בשביל הכל, האדם הכי משמעותי בחיים, כל הרגעים איתך הם רגעים של הנאה, למידה, התבגרות וראייה מושכלת יותר על החיים. אני מאחל לנו שנמשיך לצבור עוד מלא חוויות טובות, נהנה מהחיים, שאסב לך נחת ושלווה, והעיקר שתהיה בריא, חזק ומאושר. שיהיה לך יום הולדת שמח, הלוואי שכל יום תקום עם חיוך ענקי.


מזל טוב 65

ברכה לגיל 65 לבעל

אין יום שאני לא קמה בבוקר ומודה עלייך בעלי, היום אתה בן 65. כמה ימי הולדת חגגנו ביחד, כמה עברנו, התעצמנו והשתנינו ביחד. אתה הדבר הכי טוב בחיי, החצי שמשלים אותי, מאזן אותי וגורם לי להיות המאושרת באדם. מאחלת לך בריאות איתנה, שמחה, אושר ונחת מהנכדים המדהימים שלנו. שנמשיך להיות אחד עבור השנייה למשך עוד שנים רבות, אני אוהבת אותך ברמה שכל המילים בעולם לא יספיקו לתאר איזה אדם מדהים אתה. שיהיה לך יום הולדת שמח ומאושר אהובי.


 

ברכה לגיל 65 לאישה

אשתי היפה, יום הולדת 65 הגיע, וזהו רגע מיוחד עבורנו, עוד שנה שחלפה, עוד שנה של אהבה ושמחה, אני מאחל לנו שנמשיך להיות כגוף אחד, שאהבה שלנו תמשיך להתעצם ולגדול מיום ליום. כל הרגעים והדברים שעברנו בחיים רק חיזקו אותנו. אני אוהב אותך, את האישה הכי מיוחדת עליי אדמות, זכיתי באישה תומכת, אוהבת, קשובה ומכילה. הלוואי שתמיד תהיי מאושרת, שמחה, בריאה ושתגשימי את כל החלומות והמטרות שלך. מזל טוב יקרה שלי.


Happy Birthday 65

ברכה לאחות בת 65

אומרים שמשפחה לא בוחרים, ואם היה אפשר, הייתי בוחרת בך מחדש כל יום ויום. היום את בת 65, השנים חולפות ואני עדיין מסתכלת עלייך בעיניים נוצצות, מוקסמת ממך, מהעדינות שבך, מהנוכחות שלך ומהשלווה שלך. גאה באדם שאת, האחות הכי מדהימה ומיוחדת שאדם יכול לבקש לעצמו, כמה אהבה אדם יש בך, נתינה לאחר וטוב לב שכבר לא רואים בימינו. מאחלת לך בריאות, אושר, הגשמה עצמית ונחת מהמשפחה שלך. שתזכי להגשים את כל החלומות שתרצי אהובה.


 

ברכה לאח בן 65

אחי היקר, מזל טוב עד 120 שנה לרגל יום הולדת 65! מאחל לך מכל ליבי את כל אשר שתבקש. שתמיד תהיה בריא, מאושר, שמח, תגשים את עצמך ואת כל החלומות שלך. שבכל דרך שתלך, ילוו אותך אנשים טובי לב ומדהימים כמוך. שתזכה בכל יום לקום עם חיוך ושמחה בלב, שהילדים והנכדים שלך יסבו לך נחת וגאווה וילכו בדרכך. אני אוהבת ומעריך אותך, על מי שאתה עבורי, על כל החוויות שצברנו ועל הקשר הקרוב שלנו, יום הולדת שמח אח מדהים שאתה.


יום הולדת 65

ברכה ליום הולדת 65 לחברה

חברתי האחת והיחידה, היום אנחנו חוגגות לך את גיל 65, השנים חולפות להן, ואנחנו נשארות החברות הטובות ביותר, הקרובות ביותר והאוהבות ביותר. אני זכיתי שאת החברה הטובה שלי, אני אוהבת אותך אהבת נפש, ומאחלת לך את כל מה שאני מאחלת לעצמי. הלוואי שתמיד תהיי מאושרת, שמחה, תגשימי חלומות ומטרות, תיהני מהחיים ותצברי המון חוויות טובות ומהנות איתי ועם משפחתך. יום הולדת שמח ומאושר שיהיה לך, אני מאחלת לכל אחד ואחת חברה אמיתית ומדהימה כמוך.


 

ברכה ליום הולדת 65 לגבר

לגבר של חיי, מזל טוב עד 120! אני מאחלת לך את כל הטוב והאושר שקיים בעולם זה, שהמשפחה המדהימה שלנו תמשיך להסב לך נחת וגאווה, שהשם שלך ילך לפנייך בכל מקום. אתה אדם עם לב ענק ונתינה שכל כך לא מובנים מאליהם בימים אלו. הלוואי שכל האהבה, הנתינה והכבוד שאתה מעניק לכולם ולעולם יחזרו אלייך כפליים. שיהיה לך יום הולדת 65 שמח, מאושר, מהנה ומלא חוויות. אוהבת מאוד ותמיד כאן עבורך ובשבילך כמו שאתה עבורנו.


ברכה ליום הולדת 65 לבעל
ברכה לגיל 65 לבעל

ברכות קצרות ומשפטים ליום הולדת 65

65 שנה חלפו, ועדיין אפשר לראות את הילד שבך, מגשים את החלומות הכי גדולים.

מזל טוב לרגל יום הולדת 65, הלוואי שתמיד תהיה בריא, מאושר ואהוב על סובביך.

חוגגות לך היום 65 שנים, מאחלות לך שהן יהיו מלאות באושר כמו השנים שחלפו.

הרגעים הכי יפים בחיים מגיעים בגיל 65, עם כוס קפה טוב במרפסת בשבת בבוקר.

גיל 65 יביא איתו המון ברכה ושפע לחיים שלך ונחת מהמשפחה הקרובה שלך.


ברכה ליום הולדת 65 לאישה
ברכה לגיל 65 לאישה


טיפים לכתיבת ברכה ליום הולדת 65

  • אחלו לבעל השמחה הרבה בריאות ואושר והנאה רבה מהשנים הקרובות.

  • ספרו לו כמה אתם כל כך גאים במשפחה הגדולה שהקים ובהישגים שלו בחיים.

  • הדגישו עבורו כמה הוא משמעותי בחייכם ושזו זכות עבורכם שאתם בקשר כזה טוב.הברכות נכתבו על ידי:


נטלי כהן

קופירייטרית ומחברת הספר ״שובר שגרה״. אחת מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio, מתמחה בכתיבת ברכות מקוריות ויצירתיות, בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה יוצרת ובעיקר כזו שמבטאת רגש, ונכתבת מזווית אישית ומותאמת עבור מקבל הברכה.לעוד ברכות ליום הולדת 60, כרטיסי ברכה ומשפטים לחצו כאן

2,734 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page