top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות לסוף שנה

מחפשים ברכה לסוף שנה? כאן תמצאו משפטים, איחולים וברכות מיוחדות ומקוריות לסוף שנת הלימודים 2024.

ברכה לסוף שנה - ברכות לסוף שנה - איחולים לסוף שנה - ברכה לסיום שנה

תפריט לניווט מהיר:

מצאו בקלות את הברכה שלכם :)ברכה למורה לסוף שנה
ברכה לסוף שנה לתלמידים

תלמידים אהובים ויקרים, סוף שנה הוא תמיד זמן טוב לסכם את מה שעברנו. שנה מלאה בחוויות, הישגים ואתגרים. אני מאחלת לכם שתיקחו מהשנה הזו את כל הדברים הטובים ותתעצמו מהם. מקווה שהצלחתי להעניק לכם הרבה ידע וכלים להמשך הצלחתכם גם בפן הלימודי וגם בפן האישי. זכרו, המפתח להצלחה טמון בכם, ביחס שלכם לסובבים אתכם

ובעבודה קשה וחריצות שיובילו אתכם להישגים משמעותיים. הלוואי והמשך הלמידה בשנים הבאות תהווה עבורכם חוויה מפרה ומרתקת שתגרום לכם לבוא בחיוך לכיתת הלימוד. אוהבת אתכם מאוד, שיהיה המון בהצלחה בהמשך!


איחולים לתלמידים לסוף שנה

תלמידים יקרים, מקווה מאוד שהשכלתם מהשנה הזו, ולמדתם הרבה דברים חדשים בכל התחומים. אני תמיד אהיה פה עבורכם לדחוף אתכם קדימה כדי שתצליחו בכל.
סוף שנה זהו זמן לסיכומים ואני רוצה לאחל לכם, תלמידים אהובים שלי, שהשנה הבאה תהיה עוד יותר מוצלחת מכל הבחינות ושתגשימו את כל החלומות.
תלמידים מדהימים ומיוחדים שלי, תודה על שנה מלאה בחוויות טובות לצידכם. אני מאחלת לכם המון הצלחה בשנת הלימודים הבאה, מעריכה ואוהבת כל כך.


שנה מורכבת ומאתגרת הגיעה לסיומה, אני מאחלת לכם תלמידים יקרים, שהשנה הבאה תהיה טובה יותר לכל אחד מאיתנו מכל הבחינות, ושתהיה מוצלחת ושקטה.
ברכה לסוף שנה לתלמידים - ברכה לתלמידים לסוף שנה
ברכה לתלמידים לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לתלמידים

תלמידים אהובים, תודה על שנה מדהימה לצדכם, שיהיה המון בהצלחה בהמשך!
תודה לכם תלמידים יקרים על השנה הזו, מלאת האתגרים אך צלחנו אותה בגדול!
שנה מוצלחת נוספת הגיעה לסיומה, תודה לכם תלמידים על כל החוויות שלנו ביחד!


ברכה לסוף שנה למורה

למורה הכי מיוחדת בעולם! תודה רבה לך על השנה הזו, שנה לא פשוטה בלשון המעטה עם המון חוויות מורכבות מאוד, אבל בזכותך צלחנו אותה. תודה לך על כל הרגישות, ההבנה, התמיכה והמעטפת המצוינת שהענקת לכל אחת ואחד מאיתנו. אין לנו ספק שיש לך חלק

מאוד משמעותי ועיקרי בדרך שבה כולנו סיימנו את השנה הזו הן מבחינת ציונים והן מהבחינה הרגשית. אנחנו מאחלים לך מכל הלב את כל הטוב והאושר שיש בעולם, את תמיד בליבנו, אוהבים מאוד!איחולים למורה לסוף שנה

למורה המיוחדת שלנו, תודה על כל מה שעשית עבורנו, אין כמוך, את הכי מסורה שיש ומעניקה לכל תלמיד ותלמידה יחס אישי, חם ועוטף. מעריכים אותך מאוד!
למורה האהובה ביותר, תודה לך מקרב לב על השנה האחרונה שעברנו ביחד. השנה הייתה מורכבת ולא פשוט בלשון המעטה, אבל צלחנו אותה בצורה הטובה ביותר.
השנה הגיעה לסיומה, ולנו רק נותר להודות ולהזכיר לך עד כמה אנחנו אוהבים ומעריכים אותך. את מורה מדהימה ועשית עבורנו כל כך הרבה בשנה הזו, תודה.
עוד שנה חלפה לה, צברנו הרבה חוויות טובות ומעצימות, אנו מודים לך על הכל. את המורה הכי מדהימה שיכולנו לייחל לעצמנו, תודה רבה על התמיכה והאמונה בנו.

ברכה לסוף שנה למורה - ברכה למורה לסוף שנה
ברכה למורה לסוף שנה

משפטים לסוף שנה למורה

למורה המקסימה שלנו, תודה על שנה מוצלחת ומיוחדת ביחד, אוהבים אותך מאוד!
מורה יקרה, מעריכים ומודים לך על כל מה שעשית עבורנו בשנה המורכבת הזו.
שנה נוספת חלפה לה, תודה על מי ומה שאת, המורה הכי מדהימה שיכולנו לבקש.


ברכה לסוף שנה לגננת

לגננת האהובה והיקרה שלנו, אין נשים כמוך, כמה דאגה, אהבה ואכפתיות את מעניקה לכל ילד וילדה בגן. אנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על היחס האישי שאין שני לו, על האהבה והחום שאת עוטפת את ילדינו. בכל יום שאנחנו משאירים את האוצר שלנו אצלך, אנחנו יודעים שהוא בידיים טובות. אנחנו מודים לך על השנה המשמעותית הזו, שהייתה מהנה, מלמדת וכיפית עבור ילדינו. מאחלים לך שכל הטוב והאושר בעולם תמיד יהיו מנת חלקך. את מיוחדת ומקסימה, זכינו בך.איחולים לגננת לסוף שנה

גננת אהובה, תודה על כל מה שהיית עבור הילדים שלנו, אין לנו מילים שיתארו כמה אנו מעריכים אותך. מאחלים לך את כל הטוב והאושר שקיים בעולם זה, את ראויה לו.
לגננת היקרה לנו מכל! תודה מעומק הלב על שנה מדהימה עבור ילדינו בגן שלך. אנחנו זכינו שאת היית להם לגננת ולדמות העוטפת והמחבקת בשנה זו.
גננת מדהימה, תודה על שהיית לנו כל מה שייחלנו לו בשנה הכל כך מורכבת הזו, את היית האור לילדינו, מקום מפלט, נחמה ושקט. מעריכים ומודים לך מאוד.
גננת מיוחדת ומקסימה שלנו, תודה רבה לך על כל המסירות, העבודה הקשה, האהבה, התמיכה והמעטפת שאין שנייה לה לילדינו היקרים, מעריכים מאוד!

ברכה לסוף שנה לגננת - ברכה לגננת לסוף שנה
ברכה לגננת לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לגננת

לגננת האהובה, תודה רבה על כל מה שעשית עבור ילדינו, מעריכים אותך מאוד!
גננת יקרה ומיוחדת, תודה שעטפת את ילדינו באהבה גדולה, מעריכים ואוהבים!
זכינו בגננת הכי מדהימה שיכולנו לבקש, תודה לך על הכל יקרה וקסומה שאת!


ברכה לסוף שנה לילדי הגן

סוף שנה הגיע ילדים אהובים ומדהימים שלי! השנה הזו הייתה מאוד קסומה עבורי. אני זוכרת את היום הראשון בו נכנסתם בצעדים קטנים אל הגן, והיום, אתם יוצאים ממנו עם הרבה כישורים וידע שרכשתם. בשנה זו שמחתי לראות את האחווה, הרעות והכבוד בינכם. שמחתי להיות לכם לכל מה שהייתם צריכים, לאוזן קשבת, כתף תומכת והאדם שמעניק חיוך או מילה שמאירים את היום. תודה לכם על כל האהבה הגדולה שהענקתם לי, אתם תמיד תהיו בליבי, אוהבת מאוד.איחולים לילדי הגן לסוף שנה

ילדים יקרים ומיוחדים שאתם, תודה על שנה מדהימה ביחד, אני מאחלת לכם שהשנה הבאה תהיה מעשירה ומספקת, מלאה בחוויות טובות, למידה וחברויות חדשות.
ילדים מקסימים שלי, נהנית כל כך להעביר איתכם את השנה הזו ביחד. תודה על כל החוויות שנצורות בליבי לעד, מאחלת לכם את כל הטוב שיש בהמשך הדרך.
השנה הייתה שנה מורכבת מאוד מכל הבחינות, אך ביחד עברנו אותה בצורה המיטבית, תודה לכם יקרים שלי, מאחלת לכם את כל ההצלחה והטוב שיש.
לילדים המדהימים שמילאו את ליבי בשנה האחרונה, תודה על כל רגעי האושר והשמחה גם בתקופה המורכבת הזו. אוהבת אתכם כל כך, הרבה הצלחה בהמשך.

ברכה לסוף שנה לילדי הגן - ברכה לילדי הגן לסוף שנה
ברכה לילדי הגן לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לילדי הגן

ילדים אהובים, תודה על שנה מדהימה ביחד, מאחלת לכם את כל הטוב שיש!
שנה מאתגרת הסתיימה לה, מאחלת לכם את כל ההצלחה בהמשך הדרך.
לילדים המדהימים, אני מאחלת לכם שהשנה הבאה תהיה טובה מקודמתה.


ברכה לסוף שנה לסייעת

לסייעת היקרה שלנו, סוף שנה הוא זמן טוב להגיד לך תודה. תודה על שנה שהיית למען ילדינו הכל. את אישה מדהימה וזכינו בך כל כך, תודה שהענקת, עטפת ואהבת את ילדינו מכל הלב הגדול שלך. אנחנו מעריכים את כל הדאגה שלך לאורך השנה הלא פשוטה הזו, המסירות והאכפתיות שלך העניקו לנו שקט בלב שילדינו בידיים טובות. אנחנו מאחלים לך את כל הטוב והאושר שקיים, מגיע לך להצליח, להגשים את עצמך ולהבין את ערכך. את סייעת מדהימה ובטוחים שהילדים שיגיעו בשנה הבא יבינו שזכו בך.איחולים לסייעת לסוף שנה

לסייעת הכי מיוחדת שיש, תודה רבה לך על השנה הזו, שנה שבה הענקת מעל ומעבר לכל ילדי הגן. אנחנו לגמרי זכינו בך, את אדם מיוחדת ומלא בטוב, אוהבים מאוד!
לסייעת המקסימה ביותר, אנחנו רוצים להודות לך על כל מה שעשית בשנה הזו. כמה שהענקת, עטפת וחיבקת את הילדים שלנו, אנו אוהבים ומעריכים אותך מאוד.
לסייעת המסורה שלנו, תודה על שלמדת אותנו מהי אכפתיות ואהבת אדם אמיתית. אנחנו זכינו שאת היית בצוות הגן של ילדינו, תודה לך על כל האהבה והתמיכה.
לסייעת הכי מדהימה בעולם, שנה מורכבת אך מוצלחת הסתיימה לה, וזה הזמן להודות על כל מה שעשית בכל פן עבור ילדינו. תודה לך יקרה שאת, אוהבים!

ברכה לסוף שנה לסייעת - ברכה לסייעת לסוף שנה
ברכה לסייעת לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לסייעת

סייעת אהובה ויקרה, תודה מקרב לב על כל המסירות והאהבה שהענקת לילדינו.
סיעת מקסימה, תודה על שנה שבה דאגת לילדינו באהבה, אכפתיות ומסירות.
לסייעת שלנו, מודים, מעריכים ומוקירים את כל העבודה שלך לאורך השנה.


ברכה לסוף שנה לצוות הגן

לצוות הגן הכי מיוחד ומסור שיש, רצינו להגיד תודה מקרב לב לכל אחת ואחד מכם. זכינו שאנשים כל כך מדהימים מרכיבים את הצוות שדאג ללוות את ילדינו בשנה החולפת. תודה רבה על כל האהבה, האכפתיות, המסירות, המעטפת הרגישה והמדויקת שהענקתם לילדים שלנו בשנה הלא פשוט שעברנו ועדיין עוברים. אנחנו מעריכים את כל העבודה הקשה שעשיתם, ומאחלים לכם מכל ליבנו את כל ההצלחה שיש בשנים הבאות. אין לנו ספק שכל הילדים שיהיו בגן שלכם יזכו בצוות הכי מדהים שיכלו לבקש.איחולים לצוות הגן לסוף שנה

לצוות הגן הכי חם ועוטף שיש, תודה רבה על שנה מדהימה בה הענקתם כל כך הרבה לילדים שלנו, אנחנו מעריכים את כל העבודה שלכם ומודים על כל היחס שלכם.
לצוות הגן היקר שלנו! השנה הלא פשוטה הזו הגיעה לסיומה, תודה מעומק הלב על כל הרגישות, האכפתיות, האהבה, התמיכה שבהם עטפתם את ילדינו.
צוות הגן המדהים שלנו, תודה על מי שהייתם עבור הילדים שלנו, בשנה המאתגרת הזו בלשון המעטה, הצלחתם להיות מקור של שקט וחום שמשרה הרבה נחת.
סוף שנה הגיע, וזה הזמן להגיד תודה מעומק הלב לצוות הגן הכי מדהים ומסור! תודה על כל העשייה, האכפתיות, הדאגה, החום והאהבה שהענקתם לילדינו.

ברכה לסוף שנה לצוות הגן - ברכה לצוות הגן לסוף שנה
ברכה לצוות הגן לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לצוות הגן

לצוות הגן המדהים שלנו, תודה על שנה שהענקתם מכל ליבכם לילדים היקרים שלנו.
לצוות הגן המסור, מודים לך על שנה משמעותית שהייתם לצד הילדים האהובים שלנו.
שנה מורכבת ומאתגרת עברה בהצלחה רבה הודות לצוות הגן המסור והאהוב שלנו.


ברכה לסוף שנה בעבודה

לעובדים היקרים שלנו, סוף שנה ובכלל כל יום בשנה, הם זמנים טובים להגיד תודה. אנחנו מעריכים כל אחת ואחד מכם כל כך. אתם העובדים הכי מסורים וחרוצים שיכולנו לבקש לעצמנו. כולם עובדים יחד כמקשה אחד וכמכונה משומנת כדי שהעסק שלנו יצליח ויגיע להישגים הכי טובים שיש. אנחנו מודים מכל הלב שלנו על המסירות והאכפתיות שיש לכל אחד מכם לעסק. מאחלים לנו ולכם שהשנה הבאה תהיה מדהימה ומוצלחת הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית, ושנקצור את כל הפירות שעמלנו עליהם השנהאיחולים לעובדים לסוף שנה

עובדים יקרים שלנו, תודה על שנה מדהימה מלאה בהישגים וחוויות משותפות. אנו גאים בכל אחת ואחד מכם ובטוחים שהשנה הבאה תהיה מוצלחת אף יותר.
לעובדים הכי טובים בעולם, תודה על המסירות, החריצות והאכפתיות בכל יום. אתם הופכים את העסק הזה ליותר מוצלח בכל מובן שהוא, תודה לכם על הכל!
לעובדים המדהימים שלנו, שנה משמעותית הגיעה לסיומה ורצינו להגיד תודה. העשייה והמסירות שלכם לא מובנית מאליה, ואני מעריכים אתכם מאוד.
תודה רבה לעובדים היקרים שלנו, על עוד שנה נהדרת בה הצלחנו למצב את העסק כאחד מהמובילים בתחום. בטוחים שבשנה הבאה נכבוש עוד פסגות רבות יחד.

ברכה לסוף שנה בעבודה - ברכה לעובדים לסוף שנה
ברכה לעובדים לסוף שנה

משפטים לסוף שנה בעבודה

לעובדים היקרים שלנו, תודה רבה על שנה מדהימה בה הגענו להרבה הישגים.
שנה נוספת הסתיימה לה, תודה לכם העובדים היקרים שלנו על כל המסירות.
תודה ענקית על כל המסירות, העבודה הקשה והאכפתיות של כל אחד מכם.


ברכה לסוף שנה למחנכת

למחנכת היקרה והאהובה שלנו! סוף שנה זה הרגע להודות על השנה שהייתה לנו, תודה לך על שנה מדהימה ומוצלחת, למרות התקופה הלא פשוטה שאנו עוברים כמדינה וכפרטים, את הצלחת להראות לנו את הטוב שקיים בנו. אנחנו מודים לך על ההקשבה, התמיכה, האכפתיות, הדחיפה למצוינות הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. זכינו בך, וזכינו שאת המחנכת שלנו והאדם שליווה אותנו השנה בלימודים. תודה לך שהפכת את השנה הזו לאבן דרך משמעותית בתקופת הלימודים שלנו! אנו אוהבים, מעריכים ובטוחים שנתגעגע.
איחולים למחנכת לסוף שנה

למחנכת האהובה, תודה על מעומק הלב על השנה שעברנו ביחד, אין כמוך! את היית כל מה שיכולנו לבקש ומעבר לו. הדאגה, האכפתיות וההבנה שלך ראויים להערצה.
למחנכת המדהימה בתבל, אין מילים שיתארו עד כמה היית משמעותית עבורינו בשנה הזו. את נתת לנו את הכוח לקום כל בוקר ולהמשיך ללמוד ולחוות בשנה הקשה הזו.
למחנכת הכי מיוחדת שיש, עבורינו את דמות להערצה ומקור להשראה. ההכלה, ההבנה והראייה שלך את הסיטואציות המורכבות שעברנו, מחזקת אותנו כל כך.
שנה מורכבת ומאתגרת עברה על כולנו, וזה הזמן להודות מכל הלב לך, המחנכת הכי טובה שיש. זכינו להיות התלמידים שלך וליהנות ממקור ידע שאין שני לו.

ברכה לסוף שנה למחנכת - ברכה למחנכת לסוף שנה
ברכה למחנכת לסוף שנה

משפטים לסוף שנה למחנכת

למחנכת הכי מדהימה שיש! תודה על שנה בה הענקת לנו כל כך הרבה מהידע שלך!
מחנכת אהובה, רצינו להגיד תודה על העשייה העצומה והאינסופית בשנה מורכבת זו.
מחנכת יקרה, בסיומה של השנה, אנו רוצים להודות על מי ומה שאת, אין כמוך!


ברכה לסיום שנה למטפלת

למטפלת המדהימה והמיוחדת שלנו, סוף שנה זה זמן טוב להודות ולהתייחס לתקופה הזו שעברנו ביחד. אנחנו רוצים לציין שהשנה הזו, שהייתה מורכבת ולא קלה, עברה בצורה הטובה ביותר בזכותך. את היית כל מה שייחלנו לו, אוזן קשבת, כתף תומכת, מישהי שמעניקה הרבה חום ואהבה ומעלה חיוך גם בימים הקשים. תודה מעומק הלב על כל יום ביחד, על החוויות הרבות והטובות שעברנו יחד. אנחנו מאחלים לך את כל הטוב שיש בעולם, את בליבנו לעד, זכינו בך.איחולים למטפלת לסוף שנה

למטפלת האהובה, תודה על כל מה שעשית עבורינו בשנה הזו. האכפתיות שלך שמגיעה מכל הלב תוך אהבה טהורה תהיה נצורה בליבנו לעד, אוהבים מאוד!
למטפלת היקרה שלנו, אנחנו מעריכים מעומק הלב את כל העבודה שעשית במהלך כל השנה הזו. תודה לך על המסירות, האהבה, התמיכה וההכלה שלך לאורך כל השנה.
למטפלת המסורה והחרוצה, תודה שלימדת אותנו בשנה הזו שיש הרבה טוב בעולם הזה. אנחנו מעריכים ואוהבים אותך ומודים מכל הלב על האכפתיות והדאגה שלך.
למטפלת הכי מיוחדת ביקום. תודה על מי שאת, תודה שלימדת אותנו כל כך הרבה. תודה שהראת לנו מהי דאגה ואהבה אמיתית. אנחנו מעריכים ואוהבים אותך מאוד.

ברכה לסוף שנה למטפלת - ברכה למטפלת לסוף שנה
ברכה למטפלת לסוף שנה

משפטים לסוף שנה למטפלת

למטפלת האהובה, תודה על המסירות האינסופית, האהבה והתמיכה, אוהבים מאוד.
תודה לך מטפלת יקרה, על כל מה שעשית והענקת בשנה זו, מעריכים ואוהבים אותך.
למטפלת המדהימה, תודה על מי שאת עבורנו, אין אנשים מיוחדים כמוך בעולם.


ברכה לסוף שנה כיתה ו

היום אנחנו מציינים את סיומה של שנת הלימוד בכיתה ו'. זוהי אבן דרך משמעותית מאוד, כי היום אתם מסיימים פרק מאוד חשוב של שש שנות לימוד בהן צברתם המון ידע וכלים שישמשו אתכם בהמשך. בקרוב אתם תתחילו את לימודכם בתיכון, וגם את תהליך ההתבגרות שלכם ותהפכו מילדים לנערים. אני מאחלת לכם שכל השנים הקרובות יהיו חווייתיות ומהנות גם מבחינה לימודית וגם מבחינה אישית. אני כאן לתמוך ולעזור לכם בכל דבר שתצטרכו כדי להגיע להישגים הטובים ביותר.
איחולים לכיתה ו לסוף שנה

מזל טוב לרגל סיום כיתה ו'! היום אתם מציינים את סיומו של פרק מדהים ותחילתו של אחר ומשמעותי יותר - המעבר לתיכון. מאחלת לכם המון בהצלחה בלימודים.
שש שנות לימוד הגיעו לסיומן! כל הכבוד על ההישגים המרשימים שלכם. אני מאחלת לכם המון הצלחה בתיכון ובהמשך הלמידה, וזכרו השנים האלו משמעותיות מאוד.
כל הכבוד על סיום כיתה ו', שיהיה הרבה בהצלחה במעבר אל התיכון. מאחלת לכם שהשנים הבאות של הלימודים יהיו מוצלחות ומלאות בהישגים מרשימים מאוד.
השנה סיימתם את כיתה ו', זו הייתה שנה מאוד מאתגרת, גם מבחינה לימודית וגם מבחינה אישית. אני מאחלת לכם שהשנה הבאה תהיה מוצלחת וטובה יותר.

ברכה לסוף שנה כיתה ו - ברכה לכיתה ו לסוף שנה
ברכה לסיום כיתה ו'

משפטים לסוף שנה לכיתה ו

מזל טוב לרגל סיום כיתה ו' והמעבר לחטיבה, שיהיה בהצלחה בהמשך הלימודים.
ברכות רבות על סיום כיתה ו', בטוח שתצליח גם בתיכון ובהמשך הדרך והחיים שלך.
היום אתם מסיימים 6 שנות לימוד ועוברים אל התיכון, שיהיה לכם המון בהצלחה!


ברכה לסוף שנה כיתה א

מזל טוב לרגל סיום כיתה א'! אני כל כך גאה בכם על השנה הזו, למדתם כל כך הרבה, רכשתם הרבה ידע שיהווה עבורכם לבסיס החשוב לכל הלמידה שתגיע בהמשך. אני בטוחה שתשכילו להוציא מכל השנים הבאות את המיטב כדי להצליח בהמשך הדרך והחיים. אני כאן לצידכם, לתמיכה, הכלה ומעטפת שתתן לכם את האפשרות להוציא את המיטב מהשנים הקרובות. תיהנו מהחופש הגדול שלכם, ותחזרו סקרנים אל כיתה ב', תיהנו מהלמידה ומהעולמות השונים שנחשפים בפניכם, כי אין משהו מספק יותר מאשר לרכוש עוד ידע.


איחולים לכיתה א לסוף שנה

הלימודים בכיתה א' הסתיימו וזה הזמן להגיד כמה אני גאה בכם על השנה שחלפה! החריצות, ההשקעה והסקרנות שלכם עזרו לכם להגיע להישגים יפים מאוד.
מזל טוב לרגל סיום כיתה א', הצלחתם לעבור את השנה הזו בהצלחה רבה מאוד, הציונים וההישגים שהגעתם אליהם מרשימים, ואין לי ספק שגם ההמשך יהיה כך.
כל הכבוד על השנה הזו שחלפה לה, כיתה א' היא הכיתה בה אתם מבצעים את המעבר מהגן ללימודים, למסגרת חדשה ועברתם את האתגר הזה בהצלחה.
סיום כיתה א' היא אבן דרך משמעותית מאוד שצלחתם בגדול. הכלים והידע הרבה שרכשתם בשנה זו יעזרו לכם לכל הלימודים העתידיים בכל התחומים.

ברכה לסוף שנה כיתה א - ברכה לכיתה א לסוף שנה
ברכה לסיום כיתה א'

משפטים לסוף שנה לכיתה א

ברכות לסיום שנת הלימודים הראשונה, מאחלת לכם את כל ההצלחה בהמשך הדרך!
מזל טוב לרגל סוף שנה וסיום כיתה א', מאחלת שתמשיכו להגיע להישגים והצלחות!
היום אתם מסיימים את כיתה א', שיהיה לכם המון בהצלחה בכיתה ב' ובהמשך!


ברכה לסוף שנה כיתה יב

סוף שנה של כיתה יב' הוא גם סוף 12 שנות הלימוד שלכם, הפרק הכי משמעותי בעיצוב הילדות והנערות שלכם. אני מאמינה שצברתם המון חוויות, חברויות, למדתם המון דברים חדשים, השכלתם ובעיקר הבנתם עד כמה שידע זה כוח ואין לו סוף. אני מאחלת לכם המון הצלחה בהמשך הדרך, שיהיה לכם שירות צבאי משמעותי ומספק. בטוחה שלאחר מכן כל אחד ימצא את המסלול המתאים לו בחיים, אם זה מבחינה לימודית ואם זה מבחינה אישית. זכרו, רק אתם היוצרים של המציאות שלכם.איחולים לכיתה יב לסוף שנה

מזל טוב לרגל סיום 12 שנות הלימוד, שיהיה המון בהצלחה בהמשך הדרך שלכם. אין לי ספק שהצלחתם לצאת עם כלים וכישורים לחיים שיביאו אתם להצלחה ושגשוג.
היום אתם חוגגים את סיום כיתה יב' ויחד עם זאת את 12 שנות הלימוד שלכם. אני בטוחה ומאמינה שכל הכלים שצברת בשנים האחרונות יביאו אתכם להצלחה רבה.
מזל טוב לרגל סיום יב! אני מאחלת לכם מכל הלב שתצליחו בכל דבר שתעשו, תגשימו חלומות, תמשיכו ללמוד בכל יום דברים חדשים ותצברו חוויות.
לימודי התיכון הסתיימו היום בהצלחה, מסע של 12 שנים בהם למדתם וקיבלתם כלים וידע. אני מאחלת לכם שארגז הכלים הזה יעזור לכם בהמשך הדרך בחיים ובצבא.

ברכה לסוף שנה כיתה יב - ברכה לכיתה יב לסוף שנה
ברכה לסיום כיתה י"ב

משפטים לסוף שנה לכיתה יב

מזל טוב לרגל סיום כיתה יב, המון בהצלחה שירות הצבאי והמשמעותי שלכם.
12 שנות לימוד הסתיימו, מקווים שהשכלתם והחכמתם ורכשתם המון כלים לחיים.
מאחלים לכם המון הצלחה בהמשך החיים לאחר סיום 12 שנות הלימוד שלכם.

ברכה לסוף שנה למנהלת

מנהלת יקרה ואהובה שלנו, תודה לך על תקופה מדהימה ומיוחדת. את מודל לחיקוי והשראה גדולה עבור כל אחת ואחד מאיתנו. בשנים האלו יחד, לימדת אותנו כל כך הרבה בכל התחומים. למדנו עד כמה חשוב להיות הישגים ולחתור למצוינות והצלחה, אבל לצד זה, לזכור עד כמה חשוב להיות אנשים מכבדים ואוהבים אחד לשני. אנחנו מאחלים לך מכל ליבנו את כל הטוב שיש בעולם, שתמשיכי להגשים את עצמך, ולראות במו עינייך איך את משפיעה לטובה על דורות של תלמידים.


איחולים למנהלת לסוף שנה

למנהלת המדהימה שלנו, תודה לך על עוד שנה של עבודה ביחד. את מעוררת השראה ומלמדת אותנו כל כך הרבה בכל יום ויום. אוהבים ומעריכים אותך.
למנהלת שלנו, מודים לך על התקופה ביחד, תודה על האכפתיות, הרגישות, והדחיפה למצוינות והצלחה של כל אחד ואחת מאיתנו. שמחים שאת מי שמובילה אותנו.
למנהלת, שנה נוספת הגיעה לסיומה, והשנה הזו הייתה לא פשוטה ומורכבת מאוד, אבל צלחנו אותנו בצורה הכי טובה בזכותך. תודה לך על כל העשייה שלך בשנה זו.
למנהלת שמובילה אותנו למצוינות והצלחה תמיד, מודים לך על כל האכפתיות וההכלה בשנה זו. אין כמוך, מאחלים לך ששנה הבאה תהיה עוד יותר מוצלחת מכל הבחינות.

ברכה לסוף שנה למנהלת - ברכה למנהלת לסוף שנה
ברכה למנהלת לסוף שנה

משפטים לסוף שנה למנהלת

למנהלת המדהימה שלנו, תודה לך על שנה מוצלחת מאוד בכל התחומים השונים!
למנהלת היקרה, תודה לך על כל התקופה ביחד, את מהווה עבורנו מודל לחיקוי.
למנהלת הכי מיוחדת, תודה שהיית דמות כל כך משמעותית עבורנו בשנה הזו.


ברכה לסוף שנה לילדים

ילדים אהובים שלי, סוף שנה מורכת הגיע לסיומה. אני מקווה שלמדתם ורכשתם הרבה כלים וידע בשנה הזו. אני כאן תמיד לצידכם, כדי להעניק לכם את הכלים והתמיכה להצליח בכל תחום שתרצו. אני גאה בכל מה שעשיתם בשנה הזו ובדרך ההתמודדות שלכם.  מאחלת לכם מכל ליבי את כל הטוב והאושר שיש בעולם. שהשנה הבאה תהיה מוצלחת יותר, מלאה בחוויות טובות, חברויות, הצלחות והגשמה עצמית. זכרו שהמפתח להצלחה טמון בעבודה קשה וחריצות רבה ובעתיד אני בטוחה שזה ישתלם לכם בגדול.


איחולים לילדים לסוף שנה

ילדים יקרים שלי, הגענו לסיומה של שנה מורכבת ולא פשוטה ועברתם אותה בהצלחה רבה. מאחלת שהשנה הקרובה תהיה מוצלחת וטובה יותר בהכל.
לילדים האהובים שלי, אני גאה בכם כל כך על הדרך שבה התמודדתם עם השנה שעברנו. מאחלת שבשנה הבאה תגיעו להישגים נוספים בכל התחומים.
שנה מורכבת ומאתגרת מאוד הגיעה לסיומה, ורציתי להגיד עד כמה אני גאה בכם ילדים מקסימים שלי. אני מאחלת לכם שבשנה הבאה תגשימו חלומות ותצליחו בכל.
ילדים מדהימים שלי, תודה לכם על השנה שהייתה! צברנו חוויות, הגשמנו כמה חלומות ובעיקר הצלחנו להתמודד בצורה הכי טובה עם כל אתגר שהגיע אלינו.

ברכה לסוף שנה לילדים - ברכה לילדים לסוף שנה
ברכה לילדים לסוף שנה

משפטים לסוף שנה לילדים

ילדים אלופים שלי, גאה בכם על כל ההישגים המדהימים שהשגתם בשנה זו.
לילדים שלי, החתירה למצוינות שלכם מעוררת בי השראה, המשיכו להצליח!
ילדים אהובים, גאה מאוד בדרך שבה צלחתם את השנה הזו, אין כמוכם.


המשפטים והברכות לסוף שנה נכתבו על ידי:


נטלי כהן

קופירייטרית ומחברת הספר ״שובר שגרה״. אחת מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio, מתמחה בכתיבת ומשפטים וברכות מקוריות ויצירתיות, בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה יוצרת ובעיקר כזו שמבטאת רגש, ונכתבת מזווית אישית ומותאמת עבור מקבל הברכה.

20,196 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commenti


bottom of page