top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות לחנוכה 2023

מחפשים ברכה לחנוכה 2023? כאן תמצאו ברכות מרגשות, מיוחדות ומקוריות עם איחולי חג חנוכה שמח.

ברכה לחנוכה - ברכות לחנוכה - ברכה לחנוכה 2023

ברכה לחנוכה לילדים

חג חנוכה שמח! מאחלים לכם את כל הטוב והאושר שיש בעולם, שהשנה הזו תהיה מלאה בניסים ונפלאות, אור גדול ושמחה שתמלא את הלב בכל יום בשנה. הלוואי והשנה הזו תאיר לכם את הדרך ותלווה אתכם בכל דבר שתעשו. מקווים שהאור שהולך אתכם תמיד ילווה אתכם בכל מקום ותחום, ותזכור שנס גדול יכול לקרות לך בכל יום. חג שמח יקרים שלנו, אוהבים מאוד.


ברכה לחנוכה - חג חנוכה שמח

ברכה לחנוכה לעובדים

עובדים יקרים, חג החנוכה הזה הוא קצת שונה מבעבר, הוא מזכיר לנו באופן מובהק את הסיפור של המכבים נגד היוונים, הלחימה, הניסים הגלויים והאמונה החזקה, שאור קטן יכול לגרש הרבה מהחושך. אז השנה, אני רוצה לאחל לכולם, שתזכו לאור, לנס גלוי, לשמחה, אהבה וטוב. שתדעו שכל אחד מכם הוא אור קטן שיחד מרכיב את האור הגדול במקום העבודה שלנו. מעריכים מקרב לב את כל העבודה שלכם תמיד, חג חנוכה שמח!


ברכה לחנוכה לעובדים


ברכה לחנוכה בצל המלחמה

בחג חנוכה הזה שמתקיים בצל מלחמת חרבות ברזל, נאחל את כל הטוב והבריאות שיש בעולם. שנדע בשורות טובות, שכל הקרובים שלנו יהיו שמורים ומוגנים. שנתעסק בטוב שקיים בחיינו, נאיר אנשים אחרים במעשים טובים ומילים שמחממות את הלב. נהיה אנשים טובים אכפתיים ומכילים יותר. אנו מקשה אחת של חברה ועם, ואנו צריכים להבין שהכוח שלנו היא באחדות ואהבת האדם הטהורה בינינו. הלוואי שחג חנוכה הזה יביא איתו ברכה, ניסים גלויים, אור בכל המובנים, לנו כפרט וכעם.ברכה לחנוכה לילד שלי

לילד האהוב שלי, חג חנוכה שמח ומואר כמוך. אתה האור בחיי, אתה נס פח השמן שלי, שנים חיכיתי לילד מדהים כמוך, שלכל מקום שהוא הולך, אור גדול מלווה אותו. אתה האושר בחיי, אתה השמחה והטוב שקיים בעולם הזה, מאחלת לך שכל מה שתרצה יתגשם, שתהיה מאושר, שמח ומלא באנרגיות טובות. ותזכור תמיד, גם האור הכי קטן יכול לגרש הרבה מהחושך, וכך אתה, יש לך הרבה כוח בעולם הזה להאיר ולעשות טוב.


חג אורים שמח

ברכה לחנוכה למשפחה

למשפחה האהובה שלי! אני רוצה לאחל לכם חג חנוכה שמח! שנמשיך לחוות חוויות טובות, ליהנות מהחיים, להיות מוקפים באור שבא מעשייה, מאהבת האחר ומדאגה לכל הקרובים והיקרים לנו. מאחלת לנו שבכל יום נמצא אור שנותן לנו תקווה, מגדיל את האמונה שלנו באנושות וממלא את הלב. מקווה שכולנו נוכל להיות אור עבור אנשים אחרים, לשמח, להאיר, לפרגן ולעשות המון טוב בלב.ברכה לחנוכה ברוח התקופה

ברוח תקופה זו אנו זקוקים יותר מתמיד לתקווה ולאור שיאיר את הדרך שלנו, ויחזק אותנו בשעת משבר. אני מאחלת שחג חנוכה זה תהיה תקופה של שיתוף פעולה, הבנה, ואהבה.

זה הזמן להדליק את הנרות ונזכור יחד את האור הקטן שניצב בפני החושך, ויותר מכל, שנשמור על אחדות ונפזר רק אהבת חינם בתוך עם ישראל.


ברכה לחנוכה עם תמונה

ברכה לחנוכה לילדים בגן

ילדים אהובים, הגיע חג החנוכה, חג של סופגניות מתוקות וסביבונים שלא מפסיקים להסתובב. מאחלת לכם שחג החנוכה יביא עימו אור, שמחה ואושר. בדגש, שהשנה החג הזה יגרש את כל החושך והרוע שקיים בעולם, שנחייה בעולם טוב יותר, טהור יותר, שמח יותר ואוהב יותר. לכם ילדים, יש את הכוח והאפשרות להחליט איך העולם הזה יראה בקרוב, השקיעו בלעשות מעשים טובים, להיות חברים אחד של השני ולהפיץ אור בעולם.ברכת לחנוכה לגננת

לגננת המקסימה שלנו, רצינו להגיד לך תודה על מי ומה שאת. עבור כל אחד מהילדים בגן, את אור גדול שמאיר להם בכל יום ויום. תודה על האנרגיות, האושר, השמחה ודרך הארץ שאת מפיצה. הלוואי וחג חנוכה הזה יהיה עבורך חג שבו יתגשמו כל משאלות ליבך לטובה, תזכי לניסים גלויים, ונס פך השמן משלך. אוהבים, מעריכים ומודים לך על כל העשייה עבור ילדינו.


ברכה לחנוכה

ברכה לחנוכה למורה

למורה האהובה שלנו, מאחלים לך חג חנוכה שמח ומואר, תודה על מי ומה שאת, את האור שמוביל אותנו בדרך הנכונה. אנו מעריכים ואוהבים אותך כל כך, מקווים מכל ליבנו שחג חנוכה הזה יביא עימו ברכה, הצלחה, הגשמה עצמית ובשורות טובות, לך ולמשפחתך. שתהיי תמיד מקופת באנשים טובים שממלאים את הלב באור ואושר כמו שאת לנו. את מעוררת השראה עבור כל אחד ואחת מאיתנו, חג שמח!


חג חנוכה שמח ברכות

ברכה לחנוכה ללקוחות

לקוחות יקרים ואהובים, מאחלים לכם חג אורים שמח, שחג החנוכה הזה יביא איתו המון ניסים, שמחות ואור גדול שימלא כל פינה בחדרי הלב. הלוואי שחג החנוכה יהיה נקודת המפנה בשנה זו, והכל יתהפך לטובה, נזכה לאושר גדול וטהור. מזכירים לכם שכל אחד הוא אור בפני עצמו, ולכל אחד יש את הכוח ואת האפשרות להאיר את החיים של אחר בכל דרך שיבחר. תעשו טוב לעולם, תאהבו ותאירו עד כמה שאפשר.ברכה מרגשת לחנוכה

חג החנוכה הזה הוא קצת שונה מבעבר, הוא מזכיר לנו באופן מובהק את הסיפור של המכבים נגד היוונים, הלחימה, הניסים הגלויים והאמונה החזקה, שאור קטן יכול לגרש הרבה מהחושך. אז השנה, אני רוצה לאחל לכולם, שתזכו לאור, לנס גלוי, לשמחה, אהבה וטוב. שתדעו שכל אחד הוא אור קטן שיחד מרכיב אור גדול עוצמתי ומלא תקווה.


ברכה לחג החנוכה

ברכה לחנוכה מהמקורות

חג החנוכה הוא החג שמזכיר לנו תמיד, עד כמה ה' עושה ועשה ויעשה ניסים גלויים לבני עמו. אנו תמיד צריכים לזכור "כִּי ה' אֱלֹהֵיכֶם, הַהֹלֵךְ עִמָּכֶם--לְהִלָּחֵם לָכֶם עִם-אֹיְבֵיכֶם, לְהוֹשִׁיעַ אֶתְכֶם". אין עוד מלבדו, ואנו מקווים ומאחלים לניצחון של עם ישראל גם במלחמה הזו, כי הגבורה תמיד הייתה קיימת בעמנו, ה' ששומר עלינו ואיתנו תמיד ויזכה אותנו במהרה לגאולה.


נס גדול היה פה

ברכות חג חנוכה שמח

ילדים אהובים, מאחלת לכם שיהיה לכם חג חנוכה שמח ומתוק, חג מלא באור, ניסים, סופגניות מתוקות וסביבונים שיסתובבו תמיד!

עובדים יקרים, חג חנוכה שמח, תודה על כל העשייה והעבודה, כל אחד ואחת מכם הוא אור שממלא את המקום הזה!

גננת אהובה שלנו, חג חנוכה שמח ומואר, מי ייתן ובחג זה תזכי לנס פך השמן משלך, ולהגשמת כל החלומות שלך.

משפחה אהובה, שיהיה לנו חג חנוכה שמח ומואר, מלא בניסים, סופגניות מתוקות ודברים שיעשו לנו רק טוב בלב ובנשמה, אוהבת אתכם!

ילד שלנו האור בחיינו, חג חנוכה שמח ומתוק כמוך, שתמשיך להפיץ את האור הכי יפה וטהור בעולם הזה. אוהבים אותך!

אהובי, חג חנוכה שמח, אתה האור בחיי, מאחלת לך שבכל יום ויום יאירו לך אנשים כמו שאתה מאיר לעולם תמיד.

יקרה שלי, חג חנוכה שמח, את אור גדול וזוהר בעולם הזה, מגרשת המון מכל החושך שקיים, את הכי מיוחדת שיש!

מאחלים לך שחג חנוכה הקרוב יביא עימו הרבה ברכה, ניסים גלויים, אהבה טהורה, שמחה, שלווה והגשמה עצמית בכל תחום.

אהובתי, כשאת איתי, כל רגע מרגיש כמו נס גלוי, חג חנוכה שמח שיהיה לך, מלא באור שלך שמופץ בכל מקום.

חג חנוכה שמח! מלא באור, שמחה ואהבה! שהחג הזה יהיה מתוק כמו הריבה בסופגניות ויביא בשורות משמחות לכל עם ישראל!


ברכה לחנוכה למשפחה


משפטים לחנוכה

מאחלים לך חג חנוכה שמח, שהאור יאיר לך בכל התחומים השונים בחיים.
חג חנוכה שמח מלא בסופגניות טעימות, סביבונים שמסתובבים וניסים!
חג החנוכה הוא חג של אור וניצחון, הלוואי שבקרוב נזכה גם אנחנו לניצחון המיוחל.
בחג החנוכה הקרוב, נתפלל מעומק הלב לנס פך השמן שיקרה לעם ישראל.
שחג חנוכה הזה יהיה נס גדול שיתקיים פה בארץ ישראל לכל אחד מאיתנו.
חג חנוכה שמח, מלא באור, חנוכייה שדולקת כל הזמן וסופגניות מתוקות.
מאחלים לך שחג החנוכה הזה יגרש את כל החושך בחייך ויאיר את יומך.
חג חנוכה שמח, מלא באור, גבורה, ניצחונות קטנים וגדולים וניסים בכל יום.
חג חנוכה, חג האורים, שנזכה לראות את האורות הכי יפים של החיים.
חג חנוכה שמח ומתוק, מלא בשפע של ברכות, שמחה ניצחונות וניסים.


חנוכה שמח באנגלית


הברכות והמשפטים נכתבו על ידי:


נטלי כהן

קופירייטרית ומחברת הספר ״שובר שגרה״. אחת מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio, מתמחה בכתיבת ומשפטים וברכות מקוריות ויצירתיות, בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה יוצרת ובעיקר כזו שמבטאת רגש, ונכתבת מזווית אישית ומותאמת עבור מקבל הברכה.

10,666 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page