top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות לפסח לעובדים

מחפשים ברכה לפסח לעובדים? כאן תמצאו ברכות מיוחדות ומקוריות עם איחולי חג פסח שמח לעובדים.

ברכה לפסח לעובדים - ברכה לעובדים לפסח - חג פסח שמח לעובדים - ברכת חג שמח לעובדים

ברכה לפסח לעובדים

תודה לכל אחד ואחת כאן, אין גאים מאיתנו לבוא כל בוקר מחדש לעבודה ולראות איזה עובדים יש לנו. הרצון התמידי להשתפר, לרצות להבין ולדעת דברים חדשים, לשפר יעילות ולהתנהל בצורה המקצועית ביותר שיש כיום בשוק בתוספת תשוקה ענקית, זהו כנראה, סוד ההצלחה שלנו. אנחנו עוברים יחדיו מסע ארוך של צמיחה והתפתחות וברור לנו שאנחנו יכולים להיות שקטים שגם העתיד נראה ורוד יחד איתכם. נותר לנו רק לאחל המשך שנה בונה ומפרה ושנמשיך לקצור את פירות העבודה הקשה שלנו, שיהיה חג פסח שמח.


סרטון ברכה לפסח 2024


ברכה לפסח לעובדים ממנהל

“נסה לא להפוך להיות בן אדם של הצלחה אלא אדם של ערך" כך אמר אלברט איינשטיין הגדול. מבחינתי הצלחה והישגיות הם בהחלט דברים חשובים, אך הם קודם כל תוצאה ישירה של ערך מוסף של כל אחד ואחת כאן. אני גאה מאוד במרקם החברתי והאנושי שבנינו יחדיו כאן בעמל רב. היסודיות והמקצועיות שלכם בולטת ובלתי ניתנת לערעור. נמשיך להציב לפנינו יעדים ומטרות ברמות המורכבות ביותר וקל לעשות זאת שיש מסביבך צוות מנצח. אז תודה על הכל, שיהיה חג אביב שמח ושקט.


ברכה לפסח לעובדים - ברכה לחג הפסח לעובדים - ברכה לעובדים לחג הפסח

ברכה לפסח לעובדים ממנהלת

חג הפסח שבא עלינו לטובה הוא הזדמנות אידיאלית מבחינתי להודות לכולכם על מי ומה שאתם. נפלה בחלקי הזכות הגדולה להיות המנהלת של עובדים כה מוכשרים ונהדרים. תודה על כך שאתם בוחרים כל יום להיות חלק מהמשפחה שלנו ולהביא כל פעם מחדש את הגרסה הכי טובה שלכם. יש משפט חכם שאומר “האנשים המשוגעים מספיק לחשוב שהם יכולים לשנות את העולם, הם בדיוק אלה שמצליחים לשנות אותו”. אין מסופקת ממני על חבורת המשוגעים ומשוגעות שהתלכדו כאן למען הצלחתנו. תודה על תרומתכם הרבה.ברכת חג פסח שמח לעובדים

ברצוני להתחיל במילה כל כך פשוטה עם משמעות עמוקה - תודה. תודה על המקצועיות בה אתם ניגשים לכל משימה ואתגר הניצבים בפניכם בדרך. תודה על ההתמדה והרצון להשתפר כל פעם מחדש. כל הצלחה המגיעה לא גורמת לכם לנוח על זרי הדפנה ולעצור אלא ההפך מכך, רק לחפש את היעד הבא. נשיא ארה"ב לשעבר תאודור רוזוולט אמר פעם: “שמור את מבטך פונה אל הכוכבים, ואת רגליך על הקרקע.” אז בדיוק כך, המשיכו להיות מלאים בצניעות וענווה אך בו זמנית מכוונים הכי גבוה שאפשר.


ברכה לפסח לעובדים

ברכה אישית לעובד לפסח

הייתי רוצה לנצל את החג לעצור את כל הטירוף והעבודה מסביב ולהודות לך על הכל. המקצועיות הבלתי מתפשרת והרצון כל פעם מחדש, להיות הגרסה הכי טובה שאתה יכול לתת מעצמך. הדוגמה האישית והחברות שלך לכל עובד ועובדת בחברה פשוט ראויים לשבח ולציון. אין ספק כי בלעדיך, מקום העבודה שלנו לא היה נמצא באותו מקום שבו אנו היום. ברור לי כי הרעב התמידי להצליח הוא מה שהופך אותך למי שאתה ואני גאה להיות חלק מתהליך ההתפתחות האישי שלך. שיהיה חג פסח שמח.ברכה לפסח לעובדים המסורים

בלא מעט מקרים, תוך כדי "מירוץ החיים" אנחנו עסוקים מדי לעצור לרגע ולהסתכל על כלל ההישגים והיעדים שהגענו אליהם, לכן חג הפסח והחופשה הקצרה הם הזמן לכך. רצינו להודות לכם על מוסר העבודה והסטנדרטים הגבוהים שאתם מציבים כל פעם מחדש. אין גאים מאיתנו על העובדים שאתם, זכינו לקבל צוות מנצח כזה וזהו לגמרי דבר לא מובן מאליו בשבילנו. אנו שמחים על המשפחה שנוצרה כאן וכל אחד ואחת בחברה הם המפתחות לאותו תלכיד ייחודי שיצרנו פה. נאחל לכולנו חג פסח שמח!


ברכה לעובדים לפסח

ברכות קצרות ואיחולים לפסח לעובדים

לכלל העובדים שלנו, רצינו לאחל חג פסח שמח וכשר, מלא בצמיחה והגעה ליעדים והישגים חדשים, תודה על תרומתכם העצומה לחברה.

תודה על השקעה מסביב לשעון, על חריצות ומוסר עבודה ברמה הגבוהה ביותר. אנו שמחים מאוד על כך שאתם חלק מאיתנו.

תודה לך על מי שאתה כבן אדם ועובד. תרומתך העצומה להצלחת החברה היא דבר שלא מובן מאליו, שיהיה לך חג פסח שמח ושקט.

רצינו להודות לך על מי שאת ועל יכולותייך כעובדת הבאים לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. מאחלים חג אביב שמח מכל הלב.


חג פסח שמח לעובדים - ברכת חג שמח לעובדים


משפטים לפסח לעובדים

תודה על תרומתכם הענקית במשך כל השנה, שיהיה לכם חג מצות שמח וכשר.
אין ספק שהמקום שלנו לא היה נראה אותו הדבר בלעדייך, תודה על הכל, פסח שמח.
מאחלים פסח שמח, אתם ההוכחה הכי גדולה שאין כמו ההון האנושי לחברה מצליחה.
תודה על עבודה קשה, המון אמביציה והקרבה ובעיקר חתירה למצוינות, גאים בכם.
לא צריך לשווק את מקום העבודה שלנו, רק להסתכל עליכם ולהתגאות, פסח שמח.
כל אחד ואחת כאן מתארים את האיכות הגדולה של מקום העבודה שלנו, פשוט תודה!
שאדם נותן מכל הלב, ישר רואים את התוצאות, אתם ההוכחה לכך! חג אביב שמח.


הברכות והמשפטים נכתבו על ידי:


שי מרטינובסקי

קופירייטר, תסריטאי ויוצר תוכן, אחד מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio.

4,354 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page