top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות לראש השנה מהתורה

מחפשים ברכה לראש השנה מהתורה? הגעתם לכתובת הנכונה! כאן תמצאו ברכות מיוחדות ומקוריות עם איחולי שנה טובה מהתורה להורדה חינם.

ברכה לראש השנה מהתורה - ברכות לראש השנה מהתורה

ברכה לראש השנה מהתורה למורה

"מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי; כִּי עֵדְוֹתֶיךָ, שִׂיחָה לִי", מורתנו היקרה, זכינו שאת המורה שלנו, כל רגע במחציתך מקנה לנו עולם שלם של ידע, ערכים וכלים לחיים. הדרך בה את מתנהלת, השקפת עולמך והטוב שאת מפזרת בכל מקום שבו את נמצאת ראויים להערצה. זוהי זכות גדולה שאת הדמות ממנה אנו משכילים יום יום. מאחלים לך שזו תהיה שנה טובה ומתוקה, מלאה בכל הדברים שאת מאחלת לעצמך.


תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה

ברכה לראש השנה מהתורה לגננת

לגננת המיוחדת שלנו, תודה על כל הטוב והדאגה והאהבה שאת מפזרת על ילדנו. מאחלים לך מכל ליבנו שזו תהיה שנה טובה ומתוקה, מלאה באושר, שמחה, אהבה והגשמה עצמית. הלוואי שתזכי לעוד שנים רבות בהן תלמדי דורות של ילדים לחיות ולגדול על פי ערכים טובים, כיבוד האחר ואהבה טהורה של כל הסובבים אותם. שזו תהיה שנה מלאה מצוות, אושר ושמחה גדולה.


שנה טובה

ברכה לראש השנה מהתורה לחברה

חברתי היקרה, מאחלת לך שנה טובה ושתכתבי ותחתמי לאלתר לחיים טובים ולשלום. שהבית שלך יהיה מבורך במעשים טובים, מצוות, יראת השם ואהבת האדם. שבשנה זו תזכי לקיים הרבה מצוות, לתת לאחר ולהפיץ את הטוב שלך לסובבים אותך. מאחלת לך שכל אשר תחפצי בו יגיע לך בדיוק בזמן המדויק והמתאים עבורך. שזו תהיה שנה מתוקה וטובה עם הרבה בשורות טובות ומשמחות.


ברכת שנה טובה מהתורה

ברכה לראש השנה מהתורה להורים

הורי האהובים שגידלו אותי בבית של מצוות וקדושת השבת, מאחלת לכם ששנה זו תהיה שנה מבורכת ומשמחת. שתזכו לפתוח את ביתכם ולארח את קרוביכם באהבה ושמחה, שהבית יהיה מלא אור, טוהר ואהבה. הלוואי ששנה זו תטיב עימכם ותביא עימה את כל האירועים והבשורות הטובות שאתם מחכים להם. שתהיה זו שנה של הגשמה עצמית, אהבת הזולת, סובלנות וכיבוד האחר, שנה מתוקה ומלאה בטוב.


ברכה לראש השנה מהתורה למשפחה

ברכה לראש השנה מהתורה לאמא

לאמא היקרה, האחת והיחידה שלי, שנשאה אותי 9 חודשים בבטן וגידלה אותי לערכים טובים, אהבת אדם ואמונה אמיתית בה'. מאחלת לך יקרה שלי את כל הטוב שיש, שתזכי ליהנות משנה מלאה בבשורות טובות, שתצליחי לראות את עצמך כמו שכל הסובבים רואים אותך ואוהבים אותך. שהבית שלך יהיה מלא בשמחות וברכה, תזכי לערוך המון הפרשות חלה וערבים של העצמה ואמונה גדולה בה'.


ברכה לראש השנה מהתורה לחברה

ברכה לראש השנה מהתורה לאבא

אבי ומורי, עמוד התווך שלי והדמות להערצה, אני מאחל לך שזו תהיה שנה טובה ומתוקה, מבורכת ושמחה, שה' יאר פניו אליך וישם לך שלום. שבכל דרך בה תלך הדלתות יהיו פתוחות בפנייך, שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים עם לב נקי וכוונות טובות. שתזכה לקיים המון מצוות ומעשים טובים כמו בכל שנה, אתה איש של חסדים ומגיע לך ששנה זו תעשה עימך חסד ותהיה מוצלחת מקודמתה.


משפטים לראש השנה מהתורה

ברכה לראש השנה מהתורה למשפחה

משפחה אהובה שלי, הדבר הכי יקר וחשוב לי בחיים הם אתם. מאחלת לכולנו שזו תהיה שנה של אחדות, העצמה, התחזקות ודבקות בה'. שנדע להבחין בין העיקר לתפל, למחול ולסלוח כשצריך, לאהוב את האחר גם אם הוא שונה מאיתנו. שנדע לכבד כל אדם באשר הוא ולעזור לחלשים מאיתנו. שתמיד נהיה בצד הנותן ונזכה לקיים את מצוות ה' בשמחה ובכוונה טהורה.


איחולים לראש השנה מהתורה

ברכה לראש השנה מהתורה לבעל

בעלי היחיד והמיוחד, "עד שמצאתי את שאהבה נפשי אחזתיו ולא ארפנו." כאשר מצאתי אותך וה' החליט שזה הרגע המתאים לזווג בינינו, ידעתי שאשמור אותך קרוב אליי כי יש בך רק טוב. מאחלת לך שזו תהיה שנה של ברכה והצלחה בכל מעשי ידייך, ברכה בפרנסה ובכל דבר שתחפץ בו. שנזכה להקים בית בו יתקיים לימוד תורה ויתמלא בילדים וטוב. שנה טובה ומתוקה מדבש של אהבת אדם ואחדות.


כרטיס ברכה לראש השנה מהתורה

ברכה לראש השנה מהתורה לאישה

אשתי האהובה כמו המשפט ""מצא אישה מצא טוב ויפק רצון מה'." כך אני מרגיש כלפייך, מהרגע שנכנסת לחיי הגיעו אליי רק טוב בשורות טובות ודברים מלאים בברכה. מאחל לך שזו תהיה שנה טובה ומתוקה מלאה באושר, שמחה, אהבה וכבוד. שתזכי לקיים את מצוות ה', שתלכי תמיד בדרך הישר, שתשארי האישה המדהימה שאת, אצילה, מיוחדת וענווה. שזו תהיה שנה טובה יותר מקודמתה ומוצלחת.


ברכה מהתורה לראש השנה

ברכה לראש השנה מהתורה לבן זוג

בן זוגי היקר, האהוב של חיי, תודה עלייך ותודה על עוד שנה מדהימה במחיצתך. מודה לה' על ששלח אותך אליי, מאחלת לך שזו תהיה שנה טובה ומתוקה, מלאה בדברים טובים, מצוות ויראת השם. אהובי היקר, הלוואי ושנה זו תביא עימה ברכה גדולה בכל אשר תעשה, תזכור שאני תמיד כאן לצידך ועבורך. שזו תהיה שנה טובה מקודמתה, ושנזכה להקים את ביתנו בקרוב.


ברכה קצרה לראש השנה מהתורה

משפטים וברכות קצרות לראש השנה מהתורה

"ואהבת לרעך כמוך" יהיה המשפט שילווה את השנה הזו עבורך, שתדע סובלנות, הקשבה ואהבת האחר.

שנה מבורכת מגיעה אליך, שזו תהיה שנה מלאה במצוות כרימון. שתזכה לעשות טוב, להפיץ אור וברכה בכל מקום שאליו תלך.

שנה טובה ומתוקה מדבש, כזו שתהיה מלאה בברכה בכל דבר שתעשה, בפרנסה, במשפחה ועם סובבייך. מאחלים את כל הטוב שיש.

"ושמחת בחגך והיית אך שמח", הלוואי ותשמח בכל השנה כאילו היתה חג מתמשך.

שתהיי לראש ולא לזנב, תמיד מוקפת באנשים טובים, ברכה, הצלחה ואהבה רבה.

מצווה גדולה להיות בשמחה, שהשנה הזו תספק לך המון אירועים ושמחות.

שנה טובה ומתוקה, מלאה בברכה וטוב בכל דבר שתעשה ותרצה להשיג בחייך.


הברכות והמשפטים נכתבו על ידי:


נטלי כהן

קופירייטרית ומחברת הספר ״שובר שגרה״. אחת מכותבי התוכן של צוות האתר EK-Studio, מתמחה בכתיבת ומשפטים וברכות מקוריות ויצירתיות, בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה יוצרת ובעיקר כזו שמבטאת רגש, ונכתבת מזווית אישית ומותאמת עבור מקבל הברכה.

10,346 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page