top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

למה כדאי לשים ברכה במצגת ליום הולדת

מצגות ליום הולדת הינן חוויה מדהימה הן לבעל השמחה והן לאורחים כאשר אחד החלקים החשובים במצגת הינו החלק של הברכות, במאמר זה נסביר מדוע כדאי לשים ברכות במצגת לימי הולדת.

ברכה במצגת ליום הולדת

החיים החולפים מזמנים לנו מאורעות שונים חלקם שמחים וחלקם פחות, ישנם אירועים שאנו מתכוננים אליהם באופן מיוחד, ואפילו מציינים אותם בצורה חגיגית ומיוחדת כמו: יום נישואין, חתונה, יום האם וימי הולדת. אך בימי ההולדת ישנם תאריכים משמעותיים יותר כמו בר או בת מצוה, או מספר עגול 30, 40 וכו'. אכן יום הולדת הוא יום חשוב ושמח המסמל שקיבלנו עוד שנה נוספת במתנה.

קיימות מספר דרכים לחגיגת יום ההולדת:

1.עריכת האירוע בחיק המשפחה הקרובה אירוע ביתי ואינטימי.

2.עריכת אירוע יום ההולדת יחד עם המשפחה המורחבת והחברים.

3.חגיגת האירוע בשילוב טיול יחד עם המשפחה הקרובה או המורחבת וניתן גם לצרף חברים וידידים קרובים.

יום הולדת איננו יום רגיל ולכן כדאי לדאוג לכך שהוא לא יחלוף לו סתם כך כמו עוד יום ככל הימים. אירוע של יום הולדת מצריך תכנון והיערכות מראש, צריך לדאוג להרבה עניינים מהם מורכבת החגיגה כמו: מקום האירוע, הצד הגסטרונומי – התפריט שיוגש לאורחים אם זה הסעודה ואפילו בר חגיגי בכניסה לאולם, מתנות, כתיבת הזמנות לקרובים ולידידים ושליחתם. כמובן אירוע טוב הוא אירוע שיוצג בו גם תוכן או הפעלה כמו: קוסם, ליצן, הצגת מערכון על ידי החברים או בני המשפחה ועריכת מצגת לימי הולדת.

הכנת מצגת – הכוכב של כל אירוע

אם אתם מגיעים מידי פעם לאירועים, בוודאי יצא לכם לראות שאחת מהתוכניות המככבות באירוע היא מצגת ליום הולדת, המצגת מתארת את ההיסטוריה של בעל השמחה מיום היוולדו תוך ציון אירועים משמעותיים בחייו: יום הולדת שנה, בר או בת מצוה, כניסה לתיכון, גיוס לצבא וכן הלאה כאשר כל תמונה במצגת מלווה באפקטים וכיתובים מתאימים המסבירים את התמונה בצורה משעשעת או מחורזת, בעל השמחה והמשפחה הקרובה נזכרים בנוסטלגיה ומחליפים חוויות וניתן לראות את העיניים שלהם מרותקות אל המסך בלי לפספס שום תמונה או כיתוב.

למה כדאי לשים ברכות במצגות לימי הולדת?

הרעיון של כתיבת ברכה ליום הולדת הוא רעיון מדהים במינו אשר מבטא את רגשותינו הכנים והחמים לחתן האירוע. את כתיבת הברכות ניתן וכדאי לכתוב בצורה מקורית כך שיהיה תהיה אישית מרגשת ואינטימית כמו שאומרת האמרה הידועה: דברים היוצאים מן הלב נכנסים אל הלב. לא לכל אחד יש כישרון כתיבה אך גם מי שאינו מוכשר לכתוב ולהביע את עצמו בכתב, כדאי לו לנסות או להעזר במידע קיים בנושא כתיבת ברכות. אין צורך שהברכה תהיה כתובה במילים גבוהות ומקצועיות, מספיק מילים פשוטות וחמות הנכתבות מלב אוהב בשביל להביע את אהבתנו ולאחל לו את כל הברכות והאיחולים בעולם. צריך לזכור שהמתנה היא לעתים שימושית אך נעלמת והברכה לנצח נשארת.

כיצד לשלב את הברכות במצגת ליום ההולדת?

כיום זה יכול להיעשות ממש בקלות, מבקשים מכל האורחים בהזמנה שיכתבו ברכה יפה לחתן או לכלת האירוע, אם הם יוכלו לשלוח אותה מוקלטת בצירוף התמונה של המברך זה מצויין ויותר מרשים, אין צורך לשלוח את הברכות באמצעות הדואר הרגיל ולחכות כמה ימים או שבועות עד שזה יגיע, ניתן לשלוח את זה במייל ולקבל את זה במיידי.


בסוף המצגת ניתן לערוך את הקטע של הברכות מהסבא ומהסבתא, ההורים, אחים הדודים והחברים. כדאי מאד להשקיע בתחום זה של הברכות במצגת, לפעמים אנשים מבזבזים שעות ומקדישים זמן רב לחיפוש המתנה ולעיצוב שלה אך על החלק של הברכות הם מדלגים. כדאי לזכור שלברכות המשולבות במצגת ישנה חשיבות מאד גדולה והיא גורמת לשמחה רבה ומרגשת את חתן האירוע. אז שיהיה לכם ולנו רק בשמחות.

401 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page