top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

איך כותבים ברכות במצגות לימי הולדת

מצגות לימי הולדת הן דבר נפלא, הברכות המשולבות במצגת מיוחדת ומרגשת, במאמר זה נביא בפניכם כמה אפשרויות לכתיבת ברכות למצגות.

איך כותבים ברכה ליום הולדת

ישנן הרבה סיבות למסיבות, ימי הולדת הם אחת מהן, יום זה מזמן לנו הזדמנות נהדרת לחגוג שנה נוספת ושמחה שחלפה ועברה לה ואם אתם תרצו להיות קצת יותר מקוריים ויצירתיים ולהעניק ליקירכם מתנה מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת שתשאיר את בעל השמחה ואף את האורחים מרוגשים ואפילו מופתעים, ארגנו להם מצגת ליום הולדת אשר תראה את מפעל חייו של חתן או כלת השמחה בשילוב תמונות, רקעים, אפקטים, ברכות ואיחולים המצגת היא מתנה שתשאיר אותם עם טעם של עוד.

במצגת למעשה מועבר סיפור חיים מרגש ואף משעשע המלווה בהמחשה של התמונות, במוסיקה אהובה, אפקטים ואנימציות. המצגות לאירועים יכולות להתאים לכל אירוע: יום הולדת, בר או בת מצווה, חתונה, יום הולדת עגול ועוד אירועים. המצגת משלבת גם טקסטים עם ברכות בתוספת תמונות, אנימציות, ואפקטים יחד עם מוסיקה מתאימה.

כיצד לכתוב ברכות במצגות לימי הולדת?

ברכות ליום הולדת הן דבר מרגש ומשמח, לכן חשוב מאד להקדיש זמן ותשומת לב מרובה לנושא הזה של כתיבת הברכות והאיחולים.

ישנן מספר אפשרויות לכתיבת ברכות ובמאמר זה נביא חלק מהם:

1. לברר איזה תחביבים ומה האופי של בעל השמחה ובהתאם לכך לחרוז את מילות הברכה כמו כן ניתן גם לשלב פיתגמים וציטוטים מפורסמים במידת הצורך.

2. אם יש שיר מרגש שמאד אהוב על בעל השמחה, כדאי לשלב אותו במידת האפשר יחד עם הברכה.

3. ניתן לשלב בברכות במצגות לימי הולדת גם זכרונות וחוויות משותפות מן העבר הרחוק או הקרוב.

4. אם נבצר מאחד או מכמה מהמוזמנים להגיע מסיבות שונות כמו שהוא נמצא בחו''ל וכו', כדאי שהוא יסריט את עצמו כאשר הוא מאחל את הברכות ולהכניס את זה למצגת, זה בהחלט מרגש ומפתיע.

5. אם חשקה נפשכם בברכה מנוסחת היטב ובמקצועיות, ישנם אנשים העוסקים בכתיבת איחולים וברכות לכל אירוע, תוכלו לפנות אליהם, לספר להם אופיו, תכונותיו ותחביביו של חתן השמחה והם כבר יעשו לכם את העבודה.

6. דבר נוסף ומאד חשוב שצריך לדעת הוא שצריך לשים דגש רב על התוכן של הברכה, כדאי לכתוב בטיוטה את האיחולים ולאחר שמגיעים לתוצאה המוגמרת, ניתן לשלב אותה במצגת, כמו כן, ניתן גם לשלב בברכות פסוקים מהתנ"ך, ציטוטים מאישים מפורסמים או שירים ידועים, פתגמים אשר יוכלו להפוך את הברכה לעשירה יותר ואף לרגש במיוחד.

בכל מקרה כאשר כותבים ברכות במצגות לימי הולדת ולכל אירוע באשר הוא, העיקר שהברכה תהיה אמיתית מהלב עם מלים חמות כך שהטקסט ירגש את הצד השני ויהיה כיף ונחמד להעניק לו אותה.

טיפים ועצות לכתיבת ברכות במצגות לימי ההולדת

דרך נוספת לכתיבת ברכות היא חיפוש באמצעות אתרי האינטרנט השונים, ישנם הרבה אתרים המציעים מגוון רחב של ברכות לכל אירוע החל מיום הולדת, מסיבת סיום, מתנה למורה, לגננת ועוד, לא חייב להעתיק את הברכות מילה במילה, ניתן לשלב בין כמה סוגים או לשאוב מתוכם רעיונות.

שימו לב שהברכה תהיה מכוונת אישית לחתן האירוע ולאופי של המסיבה אם מדובר ביום הולדת לילדים צעירים, כדאי שהברכה תהיה כתובה בצורה משועשעת ובחרוזים תוך שילוב של ההווי מחיי הילד: חברים לכיתה, חוגים, תחביבים ועוד. אם המצגת מיועדת עבור בן אדם בגיל שבעים שזה קרוב לודאי סבא או דוד מבוגר, כדאי לשלב בברכה בצורה מתאימה שירים נוסטלגיים ישנים האהובים עליו תוך ציטוטים מאישים מפורסמים ואיחולים לבריאות ונחת מכל המשפחה עד מאה ועשרים.

299 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page