top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

מצגת ליום הולדת לאבא

אבא שלכם עומד לחגוג את יום הולדתו וטרם החלטתם איזו מתנה להעניק לו לרגל יום הולדתו? אתם מחפשים מתנה בלתי שגרתית ומקורית שתשמח ותפתיע אותו ושיזכור אותה לאורך זמן? כן, קיימת מתנה כזו והיא הכנת מצגת ליום הולדת.

מצגת ליום הולדת לאבא

מה מיוחד במצגת ליום הולדת?

מצגת ליום הולדת הינה מצגת אשר מורכבת מתמונות המציינות מהלכים ואירועים משמעותיים מחייו של בעל השמחה החל מתקופת הילדות, בהיותו תלמיד בבית ספר היסודי, תיכון, צבא, חברים בילוי עם חברים והמשפחה, טיולים, תמונות ממסגרת השירות הצבאי, יום החתונה, לידת הילדים ועוד אירועים משמעותיים שליוו אותו במהלך שנות חייו, התמונות והאירועים המופיעים במצגת מובילים לזיכרונות נעימים ולרגעים קסומים מהתקופות השונות שעברו על בעל השמחה והם מסבים לו רגעים של אושר ונחת.


כיצד לתכנן את המצגת?

האמא והילדים יכולים להיות שותפים בהכנת המצגת ניתן לערוך אסיפה משפחתית ללא האבא כמובן ולתכנן את המצגת ליום הולדת בהתאם להיכרות שלהם עם האבא על פי הקריטריונים הבאים:

1. אירועים משמעותיים - ישנם אירועים אשר השאירו חותם על האבא כמו: הולדת הילדים, טיול בחגים יחד עם המשפחה, טקס קבלת אותות הצטיינות, תעודות הוקרה וכן הלאה על זה הדרך.

2. תחביבים - אם יש לאבא תחביבים ועיסוקים שהוא אוהב לעסוק בהם בשעות הפנאי כמו דייג בים, תחרויות ספורט כמו כדורגל, טניס, תחרות ריצה ועוד כדאי להכניס גם כן למצגת.

3. שירים האהובים על האבא - מה הוא סגנון המוסיקה שאבא אוהב לשמוע: שירים ישראליים, או שירים לועזיים כמו רוק, ופופ? בכל מקרה שלבו במצגת בין שיר או שניים האהובים עליו והם יהוו את הרקע המוסיקלי במצגת שלכם.

4. רקעים במצגת - התמונות במצגת מופיעות על רקעים שונים ולכן ישנה חשיבות רבה להתאמה מדויקת של התמונה לרקע לדוגמא: לתמונות מתקופת הילדות מתקופה שלפני 30 שנה כדאי להתאים רקע בצבעי שחור לבן או משהו נוסטלגי אחר, אם אחד מהתחביבים הוא דייג מתאים לשלב רקע של ים וסירות דייגים וכן הלאה על זו הדרך.

5. ברכות לבעל השמחה - יום הולדת הוא אחד מהאירועים שמציינים אותו בברכות לרגל היום החשוב ואיחולים לעוד שנים טובות ומאושרות לכן בקשו מכל בני המשפחה והידידים לשלוח בהקדם ברכות ליום הולדת של אבא היקר על מנת שתוכלו לשלב אותם במצגת.

6. הסבר על התמונות - כיתוב קצר וקולע לכל תמונה במצגת יסביר וימחיש לצופים את הרקע וההיסטוריה של התקופה.

למסיבת יום ההולדת של האבא כדאי להזמין מכרים חברים וידידים וכמובן את המשפחה הקרובה והמורחבת כדי שיגיעו להשתתף עם האבא בשמחה שלו. כל אירוע מורכב מאולם, סעודה, מוסיקה וצילום אך הכנת מצגת ליום הולדת הינה תוכנית מיוחדת במינה שתוביל גם את האבא וכן את שאר בני המשפחה למחוזות יפים מן העבר הרחוק והקרוב.

מצגת ליום הולדת הינה מתנה הגורמת לחוויה בלתי נשכחת הן לאבא והן ליתר בני המשפחה לכן כמו בכל פרוייקט רצוי להתכונן הרבה קודם האירוע על מנת שהוא יקרום עור וגידים לפי התכנון שלכם לכן, אם אתם מעוניינים להפתיע את אבא שלכם במתנה מקורית ומרעננת ואתם מתכננים לו מצגת, התחילו קודם ללקט את החומר שזה בעצם איסוף התמונות גם מהורי האבא והדודים וכמובן גם מאלבום התמונות המשפחתי, לא לשכוח להוסיף מלל והסבר קצר על התמונות ולקבוע פגישה עם חברה מקצועית אשר מתמחה בהכנת מצגת תמונות לימי הולדת והעיקר שיהיה במזל טוב.

1,027 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page