top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

ברכות למצגת בר מצווה

הילד הפך לנער ועוד מעט כבר מגיע לגיל מצוות זה בדיוק הזמן להתחיל ולהתכונן ליום הגדול והמיוחד, יום בר המצווה אשר חוגגים אותו רק פעם אחת בחיים כאשר הבן מגיע בשעה טובה ומוצלחת לגיל 13, לגיל מצוות.

ברכות למצגת בר מצווה

ובכן, הפנקס פתוח והיד רושמת את המטלות הרבות הדרושות להפקת האירוע המיוחד: אולם, צלם, אוכל, תפילין, טלית, בר, בגדים, תסרוקת לבנות, תזמורת, מזכרת לאירוע ומידי פעם נזכרים בעוד משהו אחר שחייב להוסיף כדי שהאירוע יצא מוצלח: "כוכבה תוסיפי לרשימה הזמנות לבר המצווה", "עמוס תרשום לברר על כניסה מפוארת לאולם" ועוד תזכורות כאלה וכיוצא בהן ואז לפתע פתאום מגיח לבית בקול תרועה אדירה חתן בר המצווה, הילקוט שלו מתעופף לכיוון הספה, הסנדלים מגיעים בטיסה ישירה ומדויקת היישר לפינת האוכל (אח''כ אתם שומעים את השאלה הקבועה) מי יודע היכן הסנדלים שלי? אתם מתבוננים עליו באהבה רבה ונזכרים שיש צורך גם בתוכנית יפה, עשירה ואמנותית שתפאר את האירוע של הבן היקיר.

מתחילים לעשות טלפונים לחברים, לידידים ולקרובי המשפחה שיש להם ניסיון בהפקת אירוע של בר מצווה ולאחר התייעצויות מעמיקות ולא מעט דיבורים וברורים אתם מגיעים למסקנה מוחצת אך חד משמעית: מצגת לבר מצווה. המשפחה וכל החברה איתם התייעצתם ממליצים פה אחד – מצגת לבר מצווה אטרקציה יפה, מדהימה, מרגשת ומפתיעה.

מצגת לבר מצווה הפכה כיום לחלק בלתי נפרד מהתוכנית הומנותית באירוע במיוחד כאשר היא ערוכה באופן מקצועי ויש בה תוכן עשיר, תמונות נבחרות, סרטי וידאו, שירים מתאימים וכמובן ברכות ואיחולים לחתן בר המצווה זו בהחלט חוויה מרגשת, החתן והאורחים יוצאים מגדרם מרוב התפעלות ואת התשואות והמחמאות הרבות תוכלו לשמוע גם ימים וחודשים רבים לאחר בר המצווה.

מצגת מנצחת עוברת דרך חברה מקצועית

כיום כל אחד שיש לו רקע וידע בתוכנות מחשב, יוכל לערוך מצגת לבר המצווה, ישנi תוכנות אשר ניתן דרכם להכין את המצגות אך כאשר מדובר באירוע רב משתתפים, אירוע חגיגי כמו בר מצווה, פה כבר כדאי יותר להשקיע ולפנות לחברה מקצועית בעלת ותק וניסיון רב בתחום זה של הכנת המצגות, זה שווה מפני שתי הסיבות הבאות:

א. כפי שציינו עריכת אירוע כמו בר מצווה מצריכה ודורשת הרבה זמן ומאמץ וחברה להכנת מצגות תקל מעליכם את העבודה והטרחה הכרוכים בהכנת המצגת.

ב. התוצאה הינה כדאית, חברה מנוסה בעלת ידע וניסיון בהכנת מצגות, תוציא תחת ידה מצגת יפה ומרשימה שתכבד ותפאר את האירוע שלכם.

כמובן שהמצגת צריכה להכיל תכנים בעלי ערך מוסף חוויתי ערכי ומרגש, תכנים שיחרטו אצלו בלב ויישארו עימו לאורך זמן, אחד מהתכנים הללו הינו החלק של הברכות במצגת בר המצווה.

ברכות למצגת בר המצווה

הבן הגיע לגיל מצוות אך משום מה לא מצאתם מה לאחל מלבד ברכת המזל טוב הנדושה. קחו בחשבון ביום בר המצווה מציינת נקודת תפנית בחייו של הנער, הוא מגיע לתקופה של התחלה חדשה וראוי לברך אותו על כך שיצליח בהמשך החיים אמנם לא כל אחד נולד עם עיפרון ביד אך מצד שני מוטלת עלינו החובה והזכות להרעיף על ראשו של הנער את מיטב הברכות והאיחולים לרגל הגיעו למצוות, יש אנשים שנעזרים בידידים שיודעים לנסח ברכות מזל טוב מיוחדות, יש כאלה שמסתפקים בברכת המזל טוב הבנאלית והם מוסיפים עוד כמה מילות עידוד "בהצלחה בהמשך", "תעשה נחת להורים" וכיוצא בזה.

בכדי לשדרג את המצגת וליצוק בה ברכות מנוסחות היטב, תוכלו להיעזר באתרי אינטרנט שמציעים ברכות לכל סוגי האירועים ולאנשים שונים כמו: ברכה מהדודה, ברכה מההורים, ברכה מסבא ומסבתא, ברכות מחברים, צרור ברכות בחרוזים ועוד והכי חשוב שיהיה במזל ובשמחות.

827 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page