top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

מצגת תמונות לסבתא

רוצים להפתיע את סבתא בשי מקורי ליום ההולדת? מצגת תמונות זו מתנה מיוחדת שסבתא בוודאי תשמח לקבל. מסיבת יום הולדת ניתן לחגוג לכל שכבות הגילאים, פעוטות, ילדים, נוער, אבא אמא. יום הולדת איננו יום רגיל, זה יום המבשר שקיבלנו שנה נוספת במתנה ולכן אנו מציינים אותו באמצעות מסיבה יחד עם קרובי המשפחה, החברים והידידים.

הכנת מצגת ליום הולדת לסבתא
הכנת מצגת ליום הולדת לסבתא

חגיגת יום הולדת לא רק שייכת לצעירים, גם אנשים מבוגרים חוגגים יום הולדת ומלבד הפרטים הנדרשים להכנת המסיבה כמו ארוחה, ועיצוב האולם צריך לחשוב על תוכנית או מתנה מעניינת ומקורית שתהיה גולת האירוע, אחת מההפעלות היותר מבוקשות הינה מצגת תמונות. אם לדוגמא סבתא עומדת לחגוג יום הולדת והינכם מעוניינים להפתיע אותה במתנה מקורית שתשמח ותרגש אותה עד מאד לכו על מצגת יום הולדת לסבתא. בין אם הסבתא עדיין צעירה וביו אם היא הגיעה לגיל מופלג, המצגת הינה מתנה שבהחלט תשמח אותה ותענה לכם על הציפיה להעניק מתנה מקורית ומשמחת.

איך ניגשים למשימה של הכנת מצגת תמונות ליום הולדת לסבתא?

סבתא בוודאי עברה הרבה אירועים בחיים חלקם שמחים, חלק מרגשים וחלקם אף עצובים. החוכמה היא לקחת מארכיון התמונות את הצילומים או קטעי הוידיאו של המקרים השמחים והמרגשים המשמעותיים ביותר לסבתא כמו: הולדת הנכדים או הנינים, חתונות הילדים וכן הלאה, דבר נוסף אך חשוב הוא להימנע מלהכניס למצגת בכל צורה שהיא תמונות המתעדות אירועים עצובים כמו הפעם הראשונה שסבתא התחילה לשבת על כיסא גלגלים על מנת לא להעכיר את אווירת השמחה.

להכניס במצגת חומר ותוכן מקורי

אם אנו יוצאים מנקודת הנחה שהסבתא קיבלה במהלך שנות חייה מצגת עבור יום ההולדת זה לא אומר שזה עדיין לא מתנה מוצלחת כי נתנו לה את זה בעבר, מצגת ליום הולדת היא דבר דינאמי שאמור להשתנות כל הזמן הן מבחינת החומר זאת אומרת התמונות ותיעוד האירועים השונים והן מבחינת סוג הפעילות שתכניסו למצגת, ונסביר זאת כך, אם בעבר הסבתא קיבלה מצגת המכילה קטעי וידיאו ותמונות המתעדות אירועים חשובים, ברכות, איחולים, התאמה של הרקע לתמונה וכן הלאה. הרי שכעת ניתן לערוך את המצגת בצורה יותר מקורית כמו לפנות לאנשים מהעבר הרחוק של הסבתא ולהסריט אותם שהם מברכים אותה ואפילו מזכירים נשכחות כמו חוויה שהם עברו בתיכון וכו'. או דוגמא נוספת לאסוף את כל הנכדים והנכדות יחד ולהסריט אותם שרים שיר שחובר במיוחד לכבוד הסבתא האהובה, הרעיון הוא להשתמש בחומר מקורי שלא היה במצגת הקודמת. מצגת יום ההולדת הינה כוללת גם קטעים מוסיקליים, וניתן להכניס בה עד שלושה שירים בררו מה הם השירים האהובים ביותר על הסבתא ושלבו אותם במצגת.

האם ניתן להכין מצגת לסבתא כאשר היא נמצאת בבית אבות?

כאשר הסבתא מבוגרת והיא מתגוררת בבית אבות אפשר לערוך לה מסיבת יום הולדת בבית האבות כמובן תוך תיאום עם הנהלת המוסד ולהעניק לה שי שישמח אותה עד מאד ויקח אותה למחוזות נשכחים מהעבר קחו בחשבון שהסבתא נמצאת אומנם בידיים טובות ומקבלת את כל מה שהיא צריכה שזה אומר ארוחות מסודרות, טיפול רפואי, יחס חם מהצוות אך זה לא כמו שהיא נמצאת בביתה בין כתלי המשפחה, לכן אם תכינו לה מצגת בפרט אם תעשו שימוש בתמונות של בני המשפחה הילדים, הנכדים והנינים, ועוד אירועים משפחתיים מרגשים שהסבתא היתה שותפה להם, לא תהיה מאושרת ממנה לראות על גבי המסך את רצף האירועים המרגשים והמשמעותיים שהיא חוותה והאנשים הקרובים אשר ליוו אותה במהלך חייה, הכנת מצגת יום הולדת לסבתא תגרום לה להרבה מאד נחת ושמחה.

ברכות ליום הולדת - אקורד הסיום הטוב ביותר

מצגת תמונות לא תהיה מושלמת ללא ברכה מיוחדת ומקורית בסיום... לאחר צפייה במצגת מתעוררת הצפייה מצד קהל הצופים במיוחד מצד הסבתא לחלק האחרון והמנצח שישאיר חותם ורגש וזאת ניתן לעשות באמצעות שילוב של ברכה במצגת. אם אינכם טובים בכתיבת ברכות תוכלו להעזר במגוון אתרים ייחודיים המציעים מגוון רחב של ברכות ליום הולדת, זהו כל שנותר לכם הוא להתחיל בעבודה, שיהיה בהצלחה ורק בשמחות!

546 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Σχόλια


bottom of page