top of page
  • תמונת הסופר/תEK-Studio

מצגת תמונות ליום הולדת 80

סבא בן 80 ואתם מחפשים מתנה הולמת לכבוד יום הולדתו? קבלו את הפתרון המושלם! כאשר אחד מבני משפחתנו הקרובה הגיע במזל טוב לגיל גבורות, הרי זו סיבה מעולה לחגיגת יום הולדת מרשימה. אדם בגיל זה כבר מבורך במשפחה ענפה של בנים ובנות נכדים ואפילו נינים.

מצגת תמונות ליום הולדת 80
מצגת תמונות ליום הולדת 80

מסיבת יום הולדת חמה הנערכת על ידי בני המשפחה האוהבים, היא כמובן מתבקשת. אך כאן ניצבת השאלה- מה ניתן להכין למסיבה שכזו. מה יוכל לעניין אדם שצלח את מרבית שנותיו וחגג עשרות ימי הולדת? מה יוכל לרגש אותו? מה יוכל להפוך את האירוע לבלתי נשכח? ובכלל איזו הפעלה תוכל לרתק גדולים וקטנים כאחד? התשובה לכל השאלות הנזכרות היא - מצגת ליום הולדת.

מדוע כדאי דווקא להכין מצגת תמונות ליום הולדת 80?

מבחינת בעל האירוע, הכנת מצגת תמונות הינה התוכנית המועדפת. מצגת כזו נושאת בחובה יתרונות רבים. ראשית במצגת ליום הולדת יש גם פן של מתנה אישית ומחממת לב, לבד מהיותה תוכנית הדגל של יום הולדת. כאשר מדובר באדם החוגג את שנתו ה-80, הרי שקשה למצוא ליום ההולדת מתנות שיתאימו לו ולגילו. בגיל זה לא רבים הם הדברים המסבים הנאה מרובה, וגם ארוחה דשנה אינה בגדר אפשרות. הפעלות שונות, טיולים וחידות גם הם כבר בלתי הולמים, כך שיוצא אפוא כי מצגת ליום הולדת 80 היא הפתרון.

בעת הקרנת מצגת תמונות חולף האדם באירועים משמעותיים בחייו, וחווה אותם מחדש. זוהי בשבילו מתנה אישית משמחת, שיזכור כל ימיו. מבחינת המוזמנים, גם הם ישמחו מאוד לצפות במצגת ליום הולדת. מצגת כזו כוללת בתוכה תמונות מקשת רחבה של אירועים ושפע של דמויות מוכרות ומשתתפים. ואם כל אדם נהנה לשמוע סיפורים על עצמו, קל וחומר שהוא נהנה לצפות בתמונות בו מופיע גם הוא.

משתתפי המסיבה ישבו מרותקים מול המסך, ויהיו דרוכים למצוא בסרט את עצמם. יתר על כן, העובדה כי רובן של הדמויות במצגת הינן תמונות של המשפחה, אזי המצגת מושכת עניין רב כל זמן ההקרנה. לבד מזאת, צפייה במצגת תמונות הינה הפעלה המתאימה כמעט לכל הגילאים, ועל כן היא בהחלט אופציה מתאימה.

כיצד בוחרים תמונות עבור מצגת ליום הולדת 80?

כל מצגת מורכבת מתמונות רבות של בעל השמחה, של קרוביו וחבריו. תמונות אלו נאספות מאלבומים שונים הן אלו הנמצאים תחת ידו של בעל השמחה, ובין אלו הנמצאים אצל חבריו וקרובי משפחתו. תמונות נדירות ובלתי מוכרות אשר נשיג במיוחד לכבוד האירוע, הן דבר מבורך ביותר, שכן הן יוסיפו לגורם ההפתעה וייהנו יותר את בעל השמחה.

כאשר מדובר במצגת ליום הולדת 80, אין ספק כי לרשותנו כמות עצומה של תמונות, וכאן חשוב לבחור מתוכן את המתאימות ביותר. המטרה שאמורה להנחות אותנו היא- לתת סיקור, תמצית חיים ממקסימום התרחשויות משמעותיות וזאת במינימום תמונות. כך נפיק מהמצגת את מלוא ההנאה, ולא נגרום לשעמום בקרב הצופים.

כיצד עורכים מצגת ליום הולדת?

לאחר בחירת התמונות יש לסדר אותן במחשב על פי הרצף שאנו רוצים שיופיע במצגת. זה יכול להיות סדר כרונולוגי, אירועים דומים, נושאים מסוימים, או לפי מילות שיר שמושמע ברקע. לצורך עריכת התמונות ניתן להשתמש בתוכנת פוטושופ, תוכנה ידידותית ופשוטה לתפעול.

לאחר הכנסת התמונות יש להוסיף טקסטים, כדי לתת מעט ידע על התמונה וזמן התרחשותה וכד'. השלב הבא הוא הוספת מוסיקה ואפקטים קוליים וחזותיים שיהפכו את התמונות למשהו חי ומוחשי. כמובן שאפקטים מקוריים ומעניינים הם שיעשירו את המצגת. אפשר וגם מאוד כדאי להוסיף גם שיר אישי, ברכות ועוד כיד הדמיון, שיהיה בהצלחה!

469 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page